Fantastische woning. Geen enkele klacht.
Knappe, hondvriendelijke villa met 3 mooie slaapkamers en 2 prachtige badkamers. Terras met ongelofelijk uitzicht en jacuzzi! Stoer maar super gezellig, zo kan je de sfeer van deze luxe villa in natuursteen beschrijven. Slaap lekker lang uit in een van 3 mooie slaapkamers , experimenteer met streekproducten in de prachtige open keuken , ontbijt in het zonnetje op het t erras met...
Knappe, hondvriendelijke villa met 3 mooie slaapkamers en 2 prachtige badkamers. Terras met ongelofelijk uitzicht en jacuzzi!
Stoer maar super gezellig, zo kan je de sfeer van deze luxe villa in natuursteen beschrijven. Slaap lekker lang uit in een van 3 mooie slaapkamers, experimenteer met streekproducten in de prachtige open keuken, ontbijt in het zonnetje op het terras met adembenemend zicht op de omringende bossen of ga lekker bubbelen in de overdekte jacuzzi. Ideaal om in alle weersomstandigheden te ontspannen! In de tuin kan je ook wat petanque spelen op jullie eigen veld. Wie zal er volgens jou winnen?
De landelijke gemeente Beauraing is de perfecte locatie om de Condroz te ontdekken, en dus de ideale uitvalsbasis voor outdoor fans en levensgenieters. Op amper een paar kilometer bezoek je het kleine maar o zo gezellige Dinant. In het dorpje Falmignoul (Dinant) ontdek je de ravijn van Colébi, een opmerkelijke site aan de rechteroever van de Maas. Het dorpje zelf heeft nog een extra troef voor je in petto: de dorpsbrouwerij Caracole waar je heerlijk (bio)bier kan proeven. Ook een bezoekje aan de “eetbare tuin” van Cuisine Sauvage (Jambes) is een aanrader, zo kan je tijdens het wandelen vol zelfvertrouwen eetbare planten plukken!
Kom met de batterijen opladen in deze knusse villa in een verrassende streek!
Zin om jezelf te trakteren op een avondje uit? Op restaurant gaan doe je hier gewoon te voet!
Fantastische woning. Geen enkele klacht.
Lang weekend met de vriendengroep doorgebracht. Fantastische gerenoveerde woning voorzien van alle gemakken. Enige minpunt was de kleine tv in de woonkamer.
Schitterende vakantiewoning. Zeer aangename rustige ligging. Top jacuzzi en afgemaakte tuin voor onze hond. Zeer vriendelijk eigenaars. Hele leuke familievakantie.
Mooie, recente vakantiewoning, gezellig ingericht en voorzien van alle comfort. De kraaknette jacuzzi was een enorm pluspunt. De ontvangst en het uitwuiven waren bijzonder hartelijk. De gastvrouw draagt zeker bij tot onze waardering van het verblijf. Wij plannen om nog terug te keren!
Een prachtig huis met mooie materialen en decoratie, daardoor voelt het ook er verwelkomend. Oprit ruim plaats voor 2 auto,s en een prachtige ruime tuin met een afsluitbaar hek. De Kinderen kunnen hierdoor vrij spelen. De mooie trap is wellicht een risico met jonge kinderen maar bij ons ging alles goed. Eigenaren bijzonder attent, de Barbeque bleek kapot en dezelfde dag regelde zij een nieuw exemplaar. Al met al een heerlijk verblijf en van harte aan bevolen.
Heerlijk genoten mede door de gastvrijheid van Chantal en Philippe. Een prachtig, schoon, mooi gelegen huis voorzien met overdekte jacuzzi en heerlijk uitzicht. Het huis is met zorg en sfeervol ingericht. Fijne bedden, luxe keuken, en 2 nette badkamers met inloopdouche. Wasmachine en droger aanwezig in het huis. Tuin in mooi aangelegd. Tevens bbq en petanque baan aanwezig. Leuke uitstapjes in de omgeving kunnen maken. Dit vakantiehuis is een echte aanrader!
nvt
Wij hebbben van de eerste t/m de laatste dag genoten van ons verblijf in Beauraing. Dit huis heeft alles wat je nodig hebt voor een onstpannen vakantie: veel comfort, veel ruimte binnen en buiten en een gezellige warme sfeer. Door de zelfgemaakte jam die voor ons klaar stond, voelden we ons helemaal welkom. De vriendelijke eigenaren zijn in de buurt voor als er iets is. Wij gaan zeker terugkomen!
Prachtig vakantiehuis met mooie omheinde tuin voor onze hond, ideaal voor een vakantie om helemaal tot rust te komen. Het huis is van alle gemakken voorzien en de eigenaren zijn zeer vriendelijk.
Mooie vrijstaande vakantiewoning. Vrij uitzicht aan de achterzijde op bos. Bij problemen waren de gastvrouw/heer benaderbaar. Zij spreken Frans en de heer spreekt ook een klein beetje Engels. Met Google translate was communicatie geen probleem.
We hebben genoten van het grote grasveld, de veranda en de jacuzzi! Een heerlijk huis voor een ontspannen vakantie.
Prachtig vakantiehuis. We zijn heerlijk tot rust gekomen. Ontzettend aardige eigenaren. De man spreekt een beetje Nederlands en Engels dus dat is echt top. Je moet wel alles met de auto doen want het is niet op loopafstand om even ergens heen te gaan. Dit was voor ons niet erg. Het huisje zelf ziet er super uit en de Tuin was heerlijk. Kortom, een super vakantie in een super huisje!
Dit vakantiehuis heeft er voor gezorgd dat wij helemaal tot rust zijn gekomen en een heerlijke week hebben gehad. Ondanks de regen hebben wij optimaal kunnen genieten, het huisje is volledig ingericht en de eigenaren zijn erg behulpzaam. De eigenaren houden het volledige huis en de tuin verzorgd en hebben oog voor hun huurders. Echt een aanrader!
Fijne locatie super huis
We hebben een aangenaam verblijf gehad, met een zeer vriendelijke en enthousiaste (maar enkel Franstalige) ontvangst! De eigenaars wonen vlakbij maar gunnen absolute privacy. Kraaknette en moderne woning
Mooi huis, op max. 30 minuten rijden van bezienswaardigheden zoals kastelen, Dinant,… Het huis is gelegen in een straat met soms redelijk wat omgevingslawaai. De keuken is mooi en uitgerust, maar heeft te weinig opbergruimte voor een verblijf van een week, net zoals de slaapkamers wat weinig plek hebben om kleding weg te hangen. De jacuzzi was een plus, maar laat deze zeker even aanstaan vooraleer er in te gaan vanwege pikkende ogen. De tuin met petanque baan heeft een prachtig uitzicht.
Hartelijke ontvangst door de eigenares. Steeds bereikbaar voor vragen. Het huis is zeer goed uitgerust. Keuken volledig oké. Prachtig terras met mooi uitzicht. Jaccuzi is een meerwaarde en is overdekt wat een pluspunt is. Enig minpunt als je met 6 personen logeert, er zijn maar 4 tuinstoelen beschikbaar. Voor de rest wij komen zeker nog eens terug.
Een topvakantiehuis, zalige locatie en 2 zeer vriendelijke eigenaren die alles doen om het de huurders naar de zin te maken. Heerlijke jacuzzi en tip top in orde. Komen volgend jaar terug. Fantastische 2 weken gehad.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Mooi huis, heerlijke jaccuzzi, zeer volledige keuken en alles was heel erg netjes en schoon.
Einfach perfekt!
Chantal en Philippe hebben ons zeer gastvrij ontvangen. Accommodatie is super leuk en sfeervol ingericht met oog voor detail. Keuken is compleet met veel apparaten Uitzicht is heel mooi en je bent zo in Frankrijk waar je heel makkelijk je boodschappen kunt doen
Geweldig verblijf. Ontvangst zeer goed door de gastvrouw. Heerlijk genoten van de jacuzzi. Minpuntje ; naar onze menig iets teveel chloor in Jacuzzi, werd overigens wel nog gecontroleerd op de waterkwaliteit.
Heel leuk huisje, super gezellig, heel netjes. Echt een aanrader!
Heerlijk weekend gehad. Mooie afgesloten tuin, huisje van alle gemakken voorzien. Douche boven is wat laag voor grote mensen maar beneden is de douche gelukkig hoog genoeg.
Helemaal perfect!
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Super séjour en famille. Maison spacieuse, très bien équipée et au calme. Très bonne literie. Gîte bien placé et décoré avec goût. Les propriétaires sont très sympathiques et de bon conseil pour visiter les environs.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Een heel mooi, smaakvol ingericht huis. Prima uitgeruste keuken met veel gerief en apparaten van goede kwaliteit. De twee badkamers met regendouche zijn ook heel aangenaam. Supergoede bedden, heerlijk geslapen dus! We hebben genoten van de jaccuzi. Kortom, we hadden een zalig weekend in een zalig huis en door de vriendelijke ontvangst voelden we ons zeer welkom!!!
Prachtig huis en supervriendelijke eigenaars! Ideale uitvalbasis voor de Ardennen om te wandelen of gewoon te genieten in de jacuzzi... of beide :)
Leuke vakantiewoning voor een gezin met kinderen. Midden in de natuur, leuke wandelingen.
Très joli gîte dans un petit village très tranquille, mais à proximité de Givet, Beauraing & Dinant. Tout dans le gîte était très bien! Super équipé et très propre. Nous avons apprécié le Jacuzzi le soir. Les propriétaires sont très sympathique. Nous reviendrons sans hésiter dans ce petit lieu cosy!
Dit is een erg mooie en nette vakantiewoning, met een zeer fijne jacuzzi. We hebben hier een erg ontspannen weekend gehad.
Een heel fijn vakantie huis! Erg goed onderhouden, mooie tuin met omheining en grote jacuzzi. We hebben ons er echt thuis gevoeld met onze hond die ook erg welkom was. Een hele fijne week gehad hier
Zeer aangenaam verblijf!
Heel vriendelijke eigenaars, woning was zeer net en alles was aanwezig. Rustig gelegen in een klein dorpje.
Super leuke en mooie woning. Mooi omheinde tuin voor de hond. Enig minpuntje vonden wij de grote van de zetel. Voor 4 personen was dit wat krap.
Echt een prachtig huis, alles erop en eraan. Prachtig gerestaureerd en ook alle voorzieningen zoals keuken en badkamer top! Echt een van de mooiste vakantiehuisjes waar ik ooit ben geweest.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Super welkom en super fijn ontvangst door eigenaar
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Heerlijk huis in de Ardennen. Ruim genoeg voor 6 personen met een omheinde tuin (fijn voor de hond) en de jacuzzi is veelvuldig gebruikt. De ruime opzet en luxe keuken hebben we goed gebruikt. Het was buiten erg koud tijdens ons verblijf en je merkt dat de woning oud is en wat tocht.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Zeer vriendelijke verhuurders. Modern en recent gerenoveerd vakantiehuis met alle voorzieningen.
Het huis was tip top. De indeling ,interieur, inrichting.alles goed op elkaar af gestemd. Tot wasmachine en droger toe. Alles werkte perfect
Mooi vakantiehuis. Goed geïnstalleerde keuken, alles is voor handen. 2 badkamers. In slaapkamers geen kasten om kleren op te bergen. Vervelende geur van de kelder. Zalige welness.
Wat een heerlijk huis om je vakantie in door te brengen. We werden welkom ontvangen en hebben genoten van het prachtige huis dat tot in de details is afgewerkt. Mooi uitzicht, ruime tuin en relaxte jacuzzi ook in de keuken is alles te vinden. Echt een aanrader!
Enige puntje de living is wat donker spijtig dat er geen schuifraam is aan de tuin met zo een prachtig uitzicht. Voor de rest een prima huis ?
Het is een heerlijke huisje. Voldoet aan alle verwachtingen en zeer schoon.
Zeer vriendelijke ontvangst, zeer nette woning met moderne inrichting. Jacuzzi was top!
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Un magnifique séjour « mid week » au cœur d’une magnifique région. Un endroit à la fois ressourçant et propice au cocooning automnal. Les hôtes sont de plus charmants et à deux pas au besoin. Je recommande sans hésiter pour les amis de la nature et du calme !
Heel fijn verblijf. Het huis is top onderhouden in een rustige buurt. We kwamen met onze zoon van 9 maanden en alle benodigdheden waren er hiervoor ook. Helemaal top
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Prachtig verblijf gehad! Een geweldig ontvangst door Philippe en Chantal. De jacuzzi was heerlijk met een adembenemend uitzicht. We komen zeker terug.
Zeer charmante vakantiewoning. De fotos liegen niet. Ook zeer ruim. De dikke muren zorgen voor koelte op warme zomerdagen. Het terras is ook zeer mooi met het groene uitzicht, de planken terrasvloer en natuurlijk de heerlijke jacuzzi. Zalig na een zware wandeling. Warme ontvangst door de eigenaars. Ook bedankt voor de heerlijke zelfgemaakte pruimenjam. Te verbeteren volgens ons: kleerkasten op de slaapkamers en een degelijke terrastafel en comfortabele terrasstoelen ipv die houten banken
We hebben een heerlijk, relaxed verblijf gehad. Dit huisje is een ware aanrader om volledig tot rust te komen. Maar er is ook genoeg te ondernemen in de omgeving. Ik één woord top!!
Super verblijf gehad! Warme ontvangst, heel mooie woning en super leuke omgeving! We hebben genoten van het ontbijt in de zon, het gezellig ingerichte huis (met veel oog voor detail) , de heerlijke jacuzzi, een gezellige BBQ en mooie wandelingen in de omgeving. We komen graag terug!!
Heel leuk verblijf gehad in deze gite met onze vrienden en kinderen. Recent opgemaakt (juni 2022) met goed uitgeruste keuken, mooi gedecoreerde living en een super jacuzzi. Ondanks de hoge zomertemperaturen was het binnen aangenaam dankzij een goede isolatie/orientatie. Ook aangenaam contact met de super sympathieke eigenaars (wonen vlakbij) en een fijn verwelkomingscadeautje. Kortom zeker een aanrader.
We hebben een GEWELDIGE week gehad. De ligging van het huisje is fantastisch, zo stil met uitzicht op bos rondom en roofvogels die rondvliegen erboven . Hele huisje keurig netjes, badkamers schoon , zeer uitgebreide keuken met toebehoren, zeer vriendelijke verhuurders die iets verderop wonen. Huisje is zomers erg koel , en de jacuzzi met uitzicht op bos is werkelijk een droom. Wij komen zeker terug . Prijs/ kwaliteit verhouding zeer goed . Wij bevelen dit huis van harte aan !!
We hebben een week mogen verblijven in dit fijne huis, Super vriendelijke ontvangst. Schoon en leuk ingericht huis met alles aanwezig, waaronder een fijne douche beneden en boven. Het terras met de ligstoelen is heel fijn en de jacuzzi maakt het helemaal af. De omheinde tuin is ideaal voor de hond. Wij raden dit huis zeker aan, vooral wat je krijgt voor de prijs van dit super huis.
zeer kwalitatieve woning ( heel mooie renovatie) gelegen in een rustig dorpje maar toch goed gelegen als uitvalsbasis. Zeer vriendelijke en behulpzame eigenaars . Een echte aanrader voor rust en ontspanning.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
![]() |
Stil Absolute kalmte, woning gelegen op het platteland, te midden van de natuur, in een gehucht, in een doodlopende straat,... |
![]() |
Zeer beperkt De woning bevindt zich in een klein dorp. U hoort het geluid van het plattelandsleven, de kinderen die in de tuinen spelen... |
![]() |
Beperkt De woning bevindt zich in het centrum van een dorp, langs een gemeentelijke weg, zonder constant verkeer. U hoort de buren, de boerderijen in de buurt ... |
![]() |
Gemiddeld De woning ligt langs een veel gebruikte weg, met continu verkeer. |
![]() |
Hoog De woning ligt midden in de stad, langs een heel drukke weg, een rijksweg, in de buurt van een autosnelweg, aan een kruispunt, waar het verkeer ononderbroken is. |