Vakantiehuis in Bertrix voor 2 personen in de Ardennen

[106467-01]
PARELTJE
PROMO
VROEGBOEKDEAL
2 Personen (Kind(eren) en baby('s) inbegrepen) - 1 Kamer
Zeer goed Lees de reacties 9,1

Dit schattige 3-sterren  vakantiehuisje is een gezellig nestje, ideaal voor een romantisch uitje in Bertrix . De authentieke setting en de nette inrichting maken het tot een aangename plek waar het leven goed is. Deze authentieke stenen vakantiewoning maakt deel uit van een onweerstaanbare landelijke omgeving. Bij aankomst zul je merken dat er buiten wordt gezorgd voor een...

Dit schattige 3-sterren vakantiehuisje is een gezellig nestje, ideaal voor een romantisch uitje in Bertrix. De authentieke setting en de nette inrichting maken het tot een aangename plek waar het leven goed is.

Deze authentieke stenen vakantiewoning maakt deel uit van een onweerstaanbare landelijke omgeving. Bij aankomst zul je merken dat er buiten wordt gezorgd voor een weelderige en goed onderhouden tuin. Meubels en een barbecue staan tot je beschikking tijdens zwoele zomeravonden. De charme van de gite is ook in het interieur terug te vinden met zijn decoratie van het beste effect; rustiek van geest en modern voor de praktische kant. Je profiteert van een volledig uitgeruste en functionele keuken, ideaal om al jouw favoriete gerechten te doen slagen. De eigenaren hebben ook gedacht aan wintervakanties door het essentiële raclette-apparaat aan te bieden! Fijne momenten voor jullie twee wachten op jou, vooral omdat de woonkamer een houtkachel biedt die bijzonder welkom is voor een romantische avond in een warme sfeer. De mezzanine-slaapkamer is ook een gezellig nestje en tot slot is er nog een ruime en moderne badkamer.

Bertrix, bijgenaamd de stad van de leisteen, trekt jaarlijks vele bezoekers en biedt tal van mogelijkheden op het gebied van wandelingen en sportieve activiteiten. Wat wandelen betreft, kun je zelfs een excursie maken met een originele wandelgenoot door naar Baudet d'âne te gaan. Plan een paardrijtocht met de Ruiters van Saint-Remacle die je een op maat gemaakt programma aanbieden. Als je kiest voor mountainbiken, kun je je uitrusting bij Fietsen Haute Lesse huren. Met uitzonderlijke natuurlijke sites biedt de regio ook een rijk historisch erfgoed, zoals je zult zien door de stad Bouillon te bezoeken. Het opmerkelijke kasteel en de Archeoscoop leiden jou rechtstreeks naar de Middeleeuwen en de kruistochten.

Een prachtig romantisch uitje staat op het programma met dit charmante vakantiehuis voor 2 personen, om zo snel mogelijk aan de zijde van Bertrix te ontdekken.

Toegankelijkheid
1 hond welkom
Ideaal voor
Romantisch verblijf
Ligging
Nationaal Park
Vrijetijdsvoorzieningen
Sauna
Houtkachel
Wifi
Slaapkamer(s) en badkamer(s)
1 slaapkamer
1 badkamer
Voorzieningen voor baby’s
1 kinderstoel (op aanvraag) , 1 babybed (op aanvraag)
Buiten
Privétuin 
Barbecue
Tuinmeubilair
Parking en voorzieningen 
Privéparking
Linda - Customer Service Advisor
Tip(s) van Linda Customer Service Advisor

Organiseer een barbecue om te genieten van de mooie zomeravonden.

Of ga lekker racletten in de winter.

Verlaat de middeleeuwse sfeer van Bouillon en ga op weg om de ruimte te veroveren met het Euro Space Center, een uniek ruimtecentrum in Europa, niet ver van het vakantiehuisje.

Belangrijk om te weten

Er is een mezzaninekamer
Ideaal om wat bij te praten: hier doe je de afwas nog gezellig met de hand!
Type woning
Rijhuis
Ligging
Op het platteland
Nabijheid van wegen
Dichtbij een straat met weinig verkeer
Omgevingsgeluid
Uitzicht op
Het platteland
Oriëntatie
Zuiden
Totale oppervlakte
40 m²
Aantal niveaus
2
Aantal badkamers
1
Aantal slaapkamers
1
Verwarming
Elektrisch
Bouwjaar
1915
Jaar van renovatie
2000

Niveau 0

  • Leefruimte

  • Zitkamer

    Houtkachel, TV
  • Eetkamer

  • Ingerichte keuken

    Koffiezetapparaat Senseo, Koffietoestel Dolce Gusto, Koffiezetapparaat Senseo, Koffietoestel Dolce Gusto, Vitroceramische kookplaat x 4, Oven x 1, Koelkast x 1, Diepvriezer, Stofzuiger, Waterkoker, Broodrooster, Soepmixer, Vruchtenpers, Raclette Stofzuiger , Waterkoker , Broodrooster , Soepmixer , Vruchtenpers , Raclette
  • Badkamer

    Douche x 1, Wastafel x 1, WC x 1

Niveau 1

  • Mezzaninekamer 1 - 2p

    2p bed x 1

Buiten

  • Privétuin

    Buitensauna 2 pers, Omheind door een omheining
  • Privéparking

    Aantal parkeerplaatsen: 1
Badhanddoeken zelf meebrengen
Vaatdoeken mee te nemen
Bedlinnen zelf mee te nemen
Bos
1 km
Rivier
1 km
Meer
15 km (Neufchâteau)
Skipiste
3 km (Bertrix)
Bakkerij
3 km (Betrix)
Apotheek
3 km (Bertrix)
Restaurants
3 km (Bertrix)
Markt
3 km (Bertrix)
Station
3 km (Bertrix)
Mister Cash
3 km (Bertrix)
Winkels
3 km (Bertrix)
Bus
500 m
VVV Kantoor
3 km (Bertrix)

46 Beoordelingen Ons team selecteert vakantiehuizen in de Ardennen op basis van kwaliteit, comfort en ligging. De tevredenheidsenquêtes worden alleen ingevuld door vakantiegangers die in dit vakantiehuis verbleven.
Zie hier wat zij ervan vinden.
9 ,1
Zeer goed

B. Milos NL Belgique
9,5
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Midweek November 2025

Super leuk klein huisje. Perfect voor 2 personen. Zeer goede ontvangst.

Vertalen naar het Nederlands
Anoniem NL Belgique
8,6
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Weekend November 2025

Klein en gezellig. Alles wat je nodig hebt voor een fijn weekend

Vertalen naar het Nederlands
Anoniem NL Belgique
8,9
Verblijf van een ouder koppel Midweek November 2025

Leuk huisje voor 2 personen. Was prima voor een midweek. De sauna was een absolute bonus.

Vertalen naar het Nederlands
R. Marco NL Belgique
9,9
Verblijf van een ouder koppel Week Oktober 2025

Een heel mooi oud bakhuis. Prachtig gerestaureerd en leuk, knus ingericht. Gezellig met een houtkachel en leuke decoratie. Houtgestookte sauna en alles schoon en netjes. Keuken van alle gemakken voorzien. Slapen op de vliering, met het trapje naar boven kan lastig zijn als je wat slecht ter been bent. Verder hebben wij het heerlijk gehad en gaan zeker nog eens terugkomen. Natalie, dank voor je gastvrijheid.

Vertalen naar het Nederlands
Anoniem NL Belgique
9
Verblijf van een jong koppel Lang-Weekend September 2025

Klein en gezellig huisje

Vertalen naar het Nederlands
P. Veronique FR Belgique
9,4
Verblijf van een ouder koppel Week September 2025

Endroit paisible, jolie maison pour 2, cuisines très fonctionnel et literie parfaite. Très beau séjour c’est dommage que le temps n’était pas avec nous. Je recommande

Vertalen naar het Nederlands
D. Joseph NL Belgique
9,1
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Lang-Weekend September 2025

Het was een super gezellig vakantie huis

Vertalen naar het Nederlands
Anoniem NL Belgique
8,6
Verblijf van een ouder koppel Midweek Augustus 2025

KLEIN HUISJE MET ALLE NODIGE COMFORT

Vertalen naar het Nederlands
S. Van Ighem NL Belgique
9,2
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Lang-Weekend Augustus 2025

Kleine maar fijne woning voorzien van alle comfort. Toffe tuin met heel veel mogelijkheden om te zitten in de zon of schaduw. Piekfijn onderhouden sauna! Perfecte en rustige ligging als je houd van wandelen in de natuur. Toffe eigenaars die je graag op weg helpen in het plannen van uitstapjes.

Vertalen naar het Nederlands
E. Yvonne NL Belgique
8,7
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Midweek Augustus 2025

Erg charmant huisje in mooie omgeving. Wel klein en te vol ingericht naar mijn idee maar heel sfeervol. De trap naar de slaapkamer vonden wij wat gevaarlijk. Keuken apparaten vergen wat onderhoud.

Vertalen naar het Nederlands
Anoniem NL Belgique
9,4
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Midweek Augustus 2025

We werden er vriendelijk onthaald en de hond was ook van harte welkom. Een klein huisje met alle nodige comfort en gezellig tuintje. De tuin is goed afgesloten voor de hond. Ideaal voor 2 personen om er een gezellige vakantie te beleven.

Vertalen naar het Nederlands
G. Rene NL Belgique
9,2
Verblijf van een ouder koppel Week Juli 2025

Gezellige kleine cottage, knus ingericht. Hele mooie tuin met op veel plaatsen tuinmeubilair. En een mooie sauna.

Vertalen naar het Nederlands
D. Daniel NL Belgique
8,1
Verblijf van een ouder koppel Midweek Juli 2025

Heel compact en gezellig

Vertalen naar het Nederlands
Anoniem NL Belgique
8,9
Verblijf van een ouder koppel Lang-Weekend Juli 2025

Gezellig huisje. Kort bij velden en bos. Ideaal als je rust zoekt.

Vertalen naar het Nederlands
C. Hieronymus NL Belgique
8,9
Verblijf van een ouder koppel Week Juni 2025

Zeer gezellig vakantiehuisje met een vriendelijke gastvrouw. We hebben een ontspannen rustgevend verblijf gehad. Is zeker een aanrader voor wie van de natuur en de rust wil genieten!

Vertalen naar het Nederlands
Anoniem FR Belgique
10
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Lang-Weekend Juni 2025

Agréable séjour dans un gite calme, reposant et bien situé. Gite bien équipé. Avec un beau jardin bien décoré. Avec un parking privé.Si vous recherchez un endroit pour vous détendre, je vous le conseil vivement. Propriétaire souriante , accueillante et à votre écoute. que du positif

Vertalen naar het Nederlands
R. Van genechten NL Belgique
10
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Midweek Juni 2025

Heel tof en verzorgt huisje , nadeel de trap naar boven maakt veel lawaai als je s'nachts wil opstaan. Heel tof en gezellig tuintje volledig veilig voor hondjes en plus punt nog een sauna. De eigenares was ook zeer vriendelijk en vertaalde ook alles voor ons via de GSM. Bij aankomst stond de koffie al klaar!! Samen gevat : een echte aanrader

Vertalen naar het Nederlands
B. Luc J. NL Belgique
9,7
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Weekend Juni 2025

Na de vriendelijke ontvangst en rondleiding door de gastvrouw Nathalie hebben we kunnen genieten van een heerlijk rustig weekend in een supergezellig en goed ingericht huisje. Na het genieten va de ontspannende sauna konden we vanuit het huisje de streek heel makkelijk verkennen. Doordat het huisje heel rustig gelegen is in een mooie omgeving hebben we ten volle kunnen genieten van een ontspannend weekend. Een aanrader voor wie ontspannen wil combineren met het ontdekken van de mooie streek.

Vertalen naar het Nederlands
Anoniem NL Belgique
8,6
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Week Mei 2025

Leuk klein eenvoudig huisje op mooie plek met leuke tuin ook voor hond. Slaapruimte is niet geschikt voor erg lange mensen of oudere mensen.

Vertalen naar het Nederlands
M. Jan- Frans NL Belgique
9,5
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Midweek Mei 2025

Leuk klein knus huisje. Rustig gelegen op een mooie plek. De slaapkamer boven is een dingetje, voorzichtig op de trap zijn. Nathalie was heel vriendelijk en behulpzaam. Mooi uitzicht en een prima sauna.

Vertalen naar het Nederlands
Anoniem NL Belgique
8,6
Gezinsverblijf met adolescenten Midweek Mei 2025

Zalig huisje !Klein maar knus …

Vertalen naar het Nederlands
D. Danielle NL Belgique
8,8
Verblijf van een ouder koppel Lang-Weekend April 2025

Wij zijn goed ontvangen geweest door Nathalie. Zij heeft ons de volledige uitleg gegeven en was heel vriendelijk. Onze kleine hond Bas heeft zich goed kunnen uitleven in de volledige omheinde tuin. Bedankt Nathalie voor alles.

Vertalen naar het Nederlands
S. Martine NL Belgique
7,3
Verblijf van een ouder koppel Midweek Maart 2025

Het huis staat rondom afgemaakt voor honden maar dan wel voor grotere Wij hadden een klein hondje dat dus tussen de omheining kon kruipen en we dus niet echt de hond konden uitlaten

Vertalen naar het Nederlands
Anoniem DE Belgique
9,8
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Lang-Weekend Maart 2025

Ein wunderschönes kleines Paradies mit einer netten und unkomplizierten Vermieterin. Die Sauna war unser absolutes Highlight.

Vertalen naar het Nederlands
Anoniem NL Belgique
9,4
Verblijf van een jong koppel Midweek Februari 2025

Het was een zeer gezellig knus huisje. Voor een mid-week met 2 mensen (en hond) was het uitstekend. De sauna was een leuke meerwaarde na een regenachtige wandeling. De (wat kleinere) tuin is volledig omheind en perfect veilig tegen het weglopen van je hond. Bij het binnenkomen stond de haard al aan en was de koffie en thee maar een druk op de knop wat heel fijn was na een lange rit. Zeker aan te raden!

Vertalen naar het Nederlands
M. Wim NL Belgique
9,2
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Weekend Februari 2025

We hebben een zeer leuk weekend gehad in het kleine vakantiehuis, net groot genoeg voor ons twee en de hond. We werden zeer vriendelijk onthaald door de eigenares Nathalie die ons de nodige uitleg heeft gegeven. Het huisje (gebouwd in 1915 als noodoplossing voor mensen waarvan het huis gebombardeerd was door de Duitsers) was zeer net met alle nodige comfort. Opgelet voor het hoofd wanneer je naar de slaapplaats wilt gaan ;). De sauna buiten is een grote meerwaarde voor deze vakantiewoning.

Vertalen naar het Nederlands
V. Ilse NL Belgique
8,3
Verblijf van een jong koppel Weekend Februari 2025

Was ok,huisje wel zeer klein en beetje vol.De houtkachel was weliswaar gezellig maar beetje te groot voor het huisje waardoor het snel te warm werd en er niet voldoende zuurstof in de lucht.

Vertalen naar het Nederlands
V. Nadia NL Belgique
9,1
Verblijf van een ouder koppel Midweek Januari 2025

Gezellig vakantiehuisje voor 2 en onze hond Hartelijk welkom met versnaperingen De streek kennen we maar toch nog nieuwe ontdekkingen gedaan Kortom een aanrader

Vertalen naar het Nederlands
S. Margareth NL Belgique
8,6
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd 2-weken Januari 2025

Een klein maar zeer gezellig en knus verblijf. Voor 2 personen precies goed alleen hadden wij een vrij grote hond erbij dus was het af en toe een beetje passen en meten maar uiteindelijk best te doen. Open haard was heerlijk alleen moet je er welvoor zorgen dat hij op tijd uit is want je slaapt boven ( het is open) dus alle warmte gaat naar boven waardoor het dan erg warm kan worden om te slapen maar wel heel leuk zo slapen in de nok.

Vertalen naar het Nederlands
W. Claudia NL Belgique
9,7
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Midweek Januari 2025

klein maar alles is voorzien, vriendelijke ontvangst, koffie met koekje bij aankomst en een leuke attentie voor Nieuwjaar bij het verlaten van de woning

Vertalen naar het Nederlands
L. Deborah NL Belgique
9,8
Verblijf van een jong koppel Week December 2024

We hebben het kerstverlof doorgebracht in dit mooie en super gezellige huisje. Prima uitgeruste keuken, mooi onderhouden omheinde privetuin met zicht op de velden en zeer vriendelijke hosts. De steile trap en lage plafond van de mezannine maken het misschien niet voor iedereen geschikt, maar voor ons zeker geen bezwaar. De houtkachel en de houtgestookte sauna maakten het helemaal af. Echt van genoten, we komen graag nog eens terug.

Vertalen naar het Nederlands
B. Wim NL Belgique
8,9
Verblijf van een ouder koppel Lang-Weekend December 2024

Een zeer vriendelijke ontvangst met een dolce gusto en kleine versnapering die op ons stond te wachten in een sfeervol "peperkoekenhuisje" waar je als koppel heel romantisch en knus kan genieten. De sauna was een extra verwennerij, zeker na een wandeling door de koude.

Vertalen naar het Nederlands
N. Dirk NL Belgique
9,7
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Midweek December 2024

zeer fijn verblijf. een gezellig huisje. voorzien van alles wat je nodig hebt tijdens je vakantie. zeer vriendelijke ontvangst. en bij een klein probleempje (tv werkte niet goed) hebben ze ons meteen verder geholpen. ik kan dit verblijf iedereen aanraden.

Vertalen naar het Nederlands
A. Shannon NL Belgique
6,8
Verblijf van een jong koppel Week November 2024

Op het eerste gezicht een leuk en knus huisje. Niet geschikt om met regen en stormachtige dagen te verblijven tijdens een wandelvakantie met de hond.

Vertalen naar het Nederlands
Stéphane
Antwoord van Stéphane, Ardennes-étapes
heeft geantwoord op 19/12/2024

Hallo en hartelijk dank dat u de tijd neemt om uw mening te delen. Dit is doorgegeven aan de eigenaar, die verbaasd is over een beoordeling gebaseerd op het weer, waar hij natuurlijk geen controle over heeft. We begrijpen dat weersomstandigheden soms van invloed kunnen zijn op de vakantie-ervaring. We weten dat regen sommige buitenactiviteiten ingewikkelder kan maken. Als een back-up plan voor toekomstige vakanties, raden we indoor activiteiten aan, zoals een bezoek aan culturele bezienswaardigheden, musea of zelfs ontspannen in het huis. We adviseren je ook graag over de beste opties om van je verblijf te genieten, ongeacht de weersomstandigheden. We kijken ernaar uit om je terug te verwelkomen onder gunstiger omstandigheden en je een nog aangenamere ervaring te bezorgen!

T. Tim NL Belgique
9
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Midweek November 2024

Klein maar gezellig, mooie afgesloten tuin, ideaal voor de hond.

Vertalen naar het Nederlands
R. Julia DE Belgique
8,7
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Midweek Oktober 2024

Gemütliches kleines Häuschen. Für unseren Geschmack etwas viel Deko. Die Sauna war sehr sauber und gemütlich. Abgezäunter Garten wo man den Hund laufen lassen konnte. Tolle Wanderungen in der Umgebung. Nathalie hat uns sehr freundlich empfangen und gute Freizeittipps gegeben.

Vertalen naar het Nederlands
D. Dylan NL Belgique
10
Verblijf van een jong koppel Lang-Weekend Oktober 2024

Zeer mooi en gezellig huis. Zeer vriendelijk onthaald. Alles tip top in orde!

Vertalen naar het Nederlands
A. Anke DE Belgique
9,1
Verblijf van een ouder koppel Week Oktober 2024

Es war eine wunderschöne Zeit in einem traumhaft schönen kleinen Haus

Vertalen naar het Nederlands
C. Christian DE Belgique
8,6
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd 2-weken Oktober 2024

Es hat mir insgesamt gut gefallen. Besonders die Sauna war bei bescheidenen Wetter eine schöne Abwechslung. Etwas weniger Deko, dafür mehr Platz für die persönlichen Dinge würde meinem Geschmack mehr entsprechen.

Vertalen naar het Nederlands
V. Frank NL Belgique
9,7
Verblijf van een jong koppel Midweek September 2024

Perfect verblijf, voor een stel, met (jonge) hond, die een week even he-le-maal niets willen doen :D

Vertalen naar het Nederlands
Anoniem NL Belgique
8,5
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Weekend September 2024

Een héél gezellige knusse woning. Ideaal om met je partner tot rust te komen.

Vertalen naar het Nederlands
V. Kelly NL Belgique
9,6
Midweek September 2024

Het was een super tof verblijf met een super vriendelijk ontvangst. Klein, gezellig, mr alles aanwezig wat je nodig hebt??

Vertalen naar het Nederlands
Anoniem NL Belgique
9
Gezinsverblijf met adolescenten Week Augustus 2024

Een heel fijn verblijf in dit schattige huisje, lekker veel privacy. Een heel compleet ingericht huis met een heerlijke tuin met veel zitjes voor zon en schaduwplekjes. Mooie wandelingen in de buurt. Nadeel is wel dat de eigenaresse echt alleen Frans spreekt, gelukkig dat Google translate bestaat, maar ik vond dit wel lastig communiceren. Ze doet wel echt haar best om alles goed uit te leggen en is zeer behulpzaam. Ik heb er met mijn zoon van 18 een heerlijke week gehad.

Vertalen naar het Nederlands
Anoniem FR Belgique
9,6
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd Lang-Weekend Juli 2024

Top!

Vertalen naar het Nederlands
S. Ludo FR Belgique
9,2
Verblijf van een ouder koppel Lang-Weekend Juli 2024

Charmante maison. Super acceuil. Très bien conseillé pour les promenades et restaurants. A recommender pour passer des séjours paisible à deux accompagné d’un chien bien élevé.

Vertalen naar het Nederlands
Anoniem NL Belgique
8,9
Verblijf van een jong koppel Midweek Juni 2024

De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.

Niveau 1 Stil
Absolute kalmte, woning gelegen op het platteland, te midden van de natuur, in een gehucht, in een doodlopende straat,...
Niveau 2 Zeer beperkt
De woning bevindt zich in een klein dorp. U hoort het geluid van het plattelandsleven, de kinderen die in de tuinen spelen...
Niveau 3 Beperkt
De woning bevindt zich in het centrum van een dorp, langs een gemeentelijke weg, zonder constant verkeer. U hoort de buren, de boerderijen in de buurt ...
Niveau 4 Gemiddeld
De woning ligt langs een veel gebruikte weg, met continu verkeer.
Niveau 5 Hoog
De woning ligt midden in de stad, langs een heel drukke weg, een rijksweg, in de buurt van een autosnelweg, aan een kruispunt, waar het verkeer ononderbroken is.

De omgeving ontdekken