Vakantiehuis in Daverdisse voor 15 personen in de Ardennen

15 Personen - 7 Kamers

(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)

Gelegen in een rustig dorp in de buurt van Daverdisse, is dit historische gebouw met veel charme perfect voor een verblijf tot 15 personen, met 7 slaapkamers, 6 badkamers en een sauna.

Historisch gezien was dit huis de smidse van het dorp met zijn molen tegenover, toen werd het een bed & breakfast om uiteindelijk te worden wat het nu is: een vakantiehuis voor 15 personen in een uitzonderlijke omgeving. Hout, steen en metaal zijn de materialen die de onmiskenbare charme aan dit dorpshuis geven. Maar ook de oude deuren, de decoratie en de situatie.

Het interieur van de vakantiewoning is uitgerust met alles wat je nodig hebt voor de ultieme vakantie. Nieuwsgierig? Neem dan snel een kijkje binnen...

Op de begane grond vind je een uitgeruste en ruime keuken om de lekkerste gerechten te bereiden. Het doet niet onder voor de moderne keukens die we vandaag de dag overal zien. De eetkamer, net naast de keuken, heeft een grote tafel die plaats biedt aan 15 personen. Er is ook een kleine zithoek met enkele fauteuils.

De volgende kamer is de eerste woonkamer met houtkachel en televisie en een tweede kleinere woonkamer, ook met een televisie. Er zijn dus twee lounges met een televisie in elke kamer.

De garage werd omgebouwd tot een speelkamer met een voetbaltafel voor de kleintjes.

Wat betreft de slaapkamers: er is er een op de begane grond met zijn eigen badkamer. De andere slaapkamers bevinden zich op de eerste verdieping. In totaal zijn er 7 slaapkamers en 6 badkamers. Twee verschillende trappen geven toegang tot de kamers.

Buiten is er een mooi en ruim terras waar je kunt genieten van het uitzicht op de grote tuin en de weilanden. Voor vermaak is er een jeu de boules en een trampoline voor de kleintjes.

Maar dat is niet alles, in het tuinhuisje vind je een sauna, uitgerust met douche, en het overdekte terras aan de voorkant van de gite zal jou toelaten om heerlijk te ontspannen na de sessie.

Dichtbij Daverdisse, maar ook bij Graide en Redu, is het gebied ideaal om te wandelen in de bossen om je heen.

Je zult ook veel toeristische activiteiten vinden, zoals het Euro Space Center, het Domein van de Grotten van Han, de Kinderboerderij La Marotte of Baudet d'Ane.

Alles is aanwezig om zowel jong als oud te plezieren!

Je zult zeker bezwijken voor de charme van dit mooie 4-sterren vakantiehuis in de provincie Luxemburg.

Gelegen in een rustig dorp in de buurt van Daverdisse, is dit historische gebouw met veel charme perfect voor een verblijf tot 15 personen, met 7 slaapkamers, 6 badkamers en een sauna.Historisch gezien was dit huis de smidse van het dorp met zijn molen tegenover, toen werd het een bed & breakfast om uiteindelijk te worden wat het nu is: een vakantiehuis voor 15 personen in een
...

Belangrijkste troeven

Toegankelijkheid

Honden niet toegelaten

Ideaal voor

Verblijf met kinderen

Verblijf met baby

Vrijetijdsvoorzieningen

Loungeruimte, Sauna

Speelruimte

Tafelvoetbalspel

Wifi

Houtkachel

Slaapkamer(s) en badkamer(s)

7 slaapkamers

6 badkamers

Voorzieningen voor baby’s

1 kinderstoel, 1 babybed

Buiten

Tuinmeubilair, Privéterras 

Barbecue

Spellen voor buiten

Privétuin 

Parking en voorzieningen

Privéparking

Andere

Droogtrommel, Wasmachine

Zie de gedetailleerde samenstelling van het vakantiehuis

Bijzondere bepalingen

Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen… is verboden.
Huisdieren verboden
Deze vakantiewoning is voornamelijk bestemd om familiegroepen te ontvangen. Niet-familiale groepen kunnen toch aanvaard worden, mits akkoord van de eigenaar en een eventuele verhoging van de waarborg.

Beschikbaarheid

Oktober 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

November 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Ligging

Totaal

€ 1.111,00

Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs

€ 500,00

Voordelen Ardennes-étape

Betaal in 2x zonder kosten

Late check-out op zondag

Lokale klantendienst, 7 dagen per week