Alles was goed zeer mooie tuin Wij vonden de zetels in de salon niet goed zeer ongemakkelijk Jammer dat er niets in de ramen zat voor de vliegen waren enorm veel vliegen binnen anders was alles goed
Deze 3-sterren bungalow met 3 slaapkamers en 2 badkamers is de uitgelezen plek om samen met je gezin te genieten van het beste van onze mooie Belgische Ardennen.
Aan de hand van frisse kleuren en mooie prints werd hier de natuur in huis gehaald. Het resultaat? Een relaxte sfeer waarin je helemaal tot rust kan komen. Maak van je verblijf in dit aangename vakantiehuis gebruik om te genieten van waar je anders weinig of geen tijd voor hebt. Zoals lang tafelen, of je nu liever vroeg ontbijt, uitgebreid bruncht of zin hebt in een gezellige apero bij de houtkachel. Maak ook tijd voor een flinke wandeling om wat extra vitamine D op te doen. Geniet bij mooi weer van een lekkere plancha of barbecue op het privé-terras en van het rustgevend zicht op de bossen, terwijl je trouwe viervoeter rondsnuffelt in de tuin. We hebben nog een leuke extra voor je in petto: vanop de bungalow zelf heb je toegang tot een privé-bos. Wat een luxe, toch?
Een echte aanrader in de regio? De wandeling op het Plateau des Tailles die start in Manhay (op zo’n 7km van jullie vakantieverblijf). Hier wandel je door het bos, door veenmoerassen, langs het water en over houten bruggetjes… De ideale wandeling om helemaal tot rust te komen.
Kortom: een verblijf in deze bungalow in Erezée is goed voor een flinke portie gezelligheid, natuur en heerlijk ontspannen.
Op vakantie met een baby? De eigenaars zorgen graag voor wat babyspulletjes zodat jullie lekker licht kunnen reizen. Vraag er zeker naar!
Aangepast aan mindervaliden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen… is verboden.
Alles was goed zeer mooie tuin Wij vonden de zetels in de salon niet goed zeer ongemakkelijk Jammer dat er niets in de ramen zat voor de vliegen waren enorm veel vliegen binnen anders was alles goed
Dit vakantiehuis is niet hypermodern, maar het biedt wel alle comfort dat je nodig hebt. (De verzameling speelgoed voor in de tuin (petanqueballen, tennispalletjes...) was een leuke bonus!) Het huisje is gelegen in een héél rustige buurt (doodlopende straat) buiten het centrum van Erezée, maar toch op wandelafstand van het dorpje. Prachtige wandelomgeving.
Een mooie vakantieweek gehad in Erezee
Wij hebben een heerlijke week gehad in Erezée. Het is een geweldig huis met alle faciliteiten. Ideale tuin voor de hond.
Huis is mooi uitgangspunt voor veel prachtige wandelingen. Het huis is ruim en compleet ingericht. Grote tuin, waar we door het zonnige weer, enorm van genoten hebben. Ook fijn voor de hond.
Maison très bien située. Chouettes petites attentions de la propriétaire pour notre arrivée. Beau jardin à l'arrière. Dommage que la porte de la véranda ne se ferme pas correctement et qu'il y ait quelques fuites au niveau du toit de celle-ci. Pour plus de confort, le matelas de la chambre avec douche serait à changer : il est très mou et au réveil, le dos souffre.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
CHARMANTE MAISON TRES AGREABLE. A CONSEILER +
Top vakantie huis we hebben een fijn weekend gehad!
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Mooi wandelgebied en aangenaam vakantiehuis en veilig voor de hond
Deze vakantiewoning is al iets ouder, maar ze is gezellig en met liefde ingericht. Ligt net buiten het dorp. Ruim genoeg en praktisch ingedeeld. Handig dat er 2 douches en 2 toiletten zijn. De keuken is uitgebreid voorzien van materiaal. Tip voor koffiedrinkers: breng Senseopads mee, er is geen gewone koffiezet. We vonden de garage ook handig: veel plek om wandelschoenen aan en uit te trekken. Mooie omgeving voor wandelaars. Supermarkt & bakker vlakbij.
Excellente location avec tout le confort nécessaire. Les trois chambres sont dotés d'une salle de bain ce qui n'est pas négligeable. Le chauffage et la maison bien isolée permettent de se réchauffer rapidement après une randonnée hivernale. L'unique toilette est à l'étage ce qui ne nous a pas posé de problème particulier. Ce peut être un problème pour les PMR.
we zijn wel tevreden maar de onderhoud, in het bijzonder de kuis kon wel beter nog stof van ervoor moeten stofzuigen. wanneer er 8 slaapplaatsen zijn zouden er ook wel 8 degelijke stoelen mogen zijn en niemand, als volwassene gebruik moeten maken van taboeretje. in de badkamer kon met het rekje voor de handdoeken niet gebruiken stuk
Dank u voor uw constructieve feedback. Het is belangrijk voor ons en het helpt om ons verder te verbeteren. Met vriendelijke groeten, het Ardennes-Etape team.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Zeer gunstig gelegen woning, in een erg rustige omgeving. De tuin is goed afgezet, wat het huisje bijzonder geschikt maakt voor een verblijf met honden . In het huisje is alles aanwezig om het verblijf aangenaam te maken, in alle jaargetijde. Er zou wat aandacht aan de serre besteed kunnen worden, omdat deze lekkage heeft, maar dat heeft ons plezier niet in de weg gezeten. Wij hebben een super week gehad.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Ligging is prima; omgeving is heel mooi. Ideaal om te voet naar de bakker of de supermarkt te gaan maar ook prachtig gelegen en met veel wandelmogelijkheden. Het huis zelf geeft qua netheid en onderhoud een wisselend beeld. Sanitair, keuken(materiaal) (met uitzondering van de oven die niet helemaal schoon was), bedden en sofa waren erg netjes en verzorgd. De veranda en het overdekte terras kunnen wel wat verfrissingswerken gebruiken. Bovendien waren deze niet proper (veel hondenharen).
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Zeer fijn vakantiehuis! Omheinde tuin was zeker een pluspunt voor hond en kind. Het was praktisch en voorzien van alle nodige materialen. We komen zeker nog eens terug.
Globaal zeer tevreden. Jammer dat er geen gewone koffiezet was en ook geen pureestomper. Verder alles tiptop.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Mooi huisje, alles verzorgd en voldoende materiaal aanwezig. Heel gezellig om te vertoeven.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Een fantastisch gelegen knus huisje. Basic maar alles aanwezig. Zeer netjes en verzorgd. Ruime nette omheinde tuin voor de kinderen of de hond. Kortom, een hele fijne vakantie gehad. We komen zeker nog eens terug.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
het vakantiehuis was mooi maar iets veroudert en de prijs vond ik ook al veel wel mooie ligging een uur van aankomst vrij laat een uur van het vertrek vrij vroeg . je verliest een dag
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Beau gîte aménagé avec goût. Tout le confort nécessaire y est rassemblé pour agrémenter le séjour. Les enfants ont apprécié les jeux de sociétés, les feux de cheminée, l'appareil à raclette et la connexion Netflix ;-). La literie est de très bonne qualité. On reviendra !
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
mijn dochter en ik en onze hond hebben een aangenaam verblijf gehad, het huis beschikt over alles, handig is de garage waar je na een vuile wandeling binnen kan komen, grote afgesloten tuin, het huis ligt tussen nog andere huizen in een toch wel rustige straat, de veranda is wel toe aan een opknapbeurt, de eigenares is heel vriendelijk, je kan haar altijd bereiken voor vragen
Aangenaam weekend gehad, goed gelegen , nodige winkels zijn aanwezig in Erezee. Goed ontvangst van Carole. Voor herhaling vatbaar
Prima weekend in de sneeuw. Aanrader.
Zeer aangenaam, uiterst proper huis, perfecte liggen. Super vriendelijke eigenaars
supervriendelijke ontvangst , zeer net vakantiehuisje met uitstekende ligging
Carole is een zeer attente, behulpzame gastvrouw. De woning voldeed aan onze verwachtingen, een aanbeveling waard. Top locatie om te wandelen. Alles binnen handbereik.
Excellent séjour pour le WE de la St Nicolas, petits cadeaux pour les enfants et les parents. Merci ! Maison décorée avec beaucoup de goût, très bien équipée et super propre ! Le jardin est bien clôturé, mais notre chien a trouvé deux petits trous pour aller explorer les jardins des voisins et le petit bosquet à l'arrière
Maison très propre, très froide (radiateurs ne fonctionnent pas bien)
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Excellent accueil, belle maison propre, fonctionnelle et idéalement située.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
![]() |
Stil Absolute kalmte, woning gelegen op het platteland, te midden van de natuur, in een gehucht, in een doodlopende straat,... |
![]() |
Zeer beperkt De woning bevindt zich in een klein dorp. U hoort het geluid van het plattelandsleven, de kinderen die in de tuinen spelen... |
![]() |
Beperkt De woning bevindt zich in het centrum van een dorp, langs een gemeentelijke weg, zonder constant verkeer. U hoort de buren, de boerderijen in de buurt ... |
![]() |
Gemiddeld De woning ligt langs een veel gebruikte weg, met continu verkeer. |
![]() |
Hoog De woning ligt midden in de stad, langs een heel drukke weg, een rijksweg, in de buurt van een autosnelweg, aan een kruispunt, waar het verkeer ononderbroken is. |
De streek Fagne-Famenne is als een geslepen vuursteen op de kaart van Wallonië en biedt een ongewoon natuurlijk erfgoed, met een sterke nadruk op de minerale wereld. Het grondgebied omvat mysterieuze grotten en talrijke megalieten en menhirs, die te voet, met de fiets of zelfs te paard kunnen worden ontdekt. Deze streek zal liefhebbers van geologie en geschiedenis en alle soorten nieuwsgierigen bekoren.