Vakantiehuis met binnenzwembad in Froidchapelle, Ardennen
9 Personen - 4 Kamers
(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)
Welkom in deze prachtige vakantiewoning voor 9 personen in het pittoreske Froidchapelle. Deze charmante woning, gebouwd in 1850 en zorgvuldig gerenoveerd, biedt een perfecte mix van historische charme en modern comfort. Gelegen te midden van velden en weiden, is dit de ideale plek voor gezinnen met kinderen, maar ook voor groepen vrienden of sportievelingen.
De woning beschikt over 4 slaapkamers en 4 badkamers, waardoor iedereen voldoende privacy heeft. Voor de allerkleinsten zijn er 1 babybedje, 1 opvouwbaar kinderbed, 2 kinderstoelen en een babybadje beschikbaar. De gezellige woonkamer is uitgerust met een houtkachel waar je heerlijk kunt ontspannen na een dag vol avontuur.
Een van de grootste troeven van deze vakantiewoning is het binnenzwembad. Ongeacht het weer kan je dus altijd een duik nemen. Buiten vind je een ruime privétuin met een schommel en een glijbaan. Voor de speelvogels is er een petanqueveld en een biljarttafel aanwezig. De speelkamer biedt extra vermaak met een air hockey tafel en andere spelletjes.
De grote privéterras is perfect voor gezellige barbecues. De barbecue en het tuinmeubilair staan voor je klaar! De woning heeft ook een bar binnen, ideaal voor een gezellige avond onder elkaar.
De omgeving biedt tal van activiteiten voor jong en oud. Breng een bezoek aan de Lacs de l'Eau d'Heure en geniet van deze prachtige meren. Voor de avonturiers zijn de Grotten van Neptunus een must. Ontdek de fascinerende ondergrondse wereld en laat je verrassen door de natuurlijke schoonheid.
Het Nationaal park van de Samber- en Maasvalleien biedt een unieke kans om 3 geografische gebieden in één te verkennen. Dit park is een paradijs voor natuurliefhebbers en wandelaars. Voor een onvergetelijke ervaring, kan je de Fondry des Chiens bezoeken, ook wel bekend als de Belgische Grand Canyon. Dit indrukwekkende natuurfenomeen is een perfecte plek voor een dagje uit.
Deze vakantiewoning in Froidchapelle is de ideale uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie.Boek nu!
Belangrijkste troeven
Toegankelijkheid
1 hond welkom
Specifieke interesses
Ontspanning
Ideaal voor
Verblijf met baby
Ligging
Nationaal Park
Vrijetijdsvoorzieningen
Binnenzwembad
Bar
Houtkachel
Wifi
Biljart
Speelruimte
Slaapkamer(s) en badkamer(s)
4 badkamers
4 slaapkamers
Voorzieningen voor baby’s
1 babybed, 2 kinderstoelen, 1 babybad, 1 babybed
Buiten
Privétuin
Privéterras , Tuinmeubilair
Spellen voor buiten
Barbecue
Parking en voorzieningen
Privéparking
Andere
Wasmachine
Bijzondere bepalingen
Beschikbaarheid
Juli 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Augustus 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Ligging
Van vr 25-09-26 tot zo 27-09-26
Aankomst 16u - 18u, vertrek voor 20u
1 persoon
Totaal
€ 1.975,00
Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs
€ 800,00
Voordelen Ardennes-étape
Betaal in 2x zonder kosten
Late check-out op zondag
Lokale klantendienst, 7 dagen per week





