Vakantiehuis met binnenzwembad in Froidchapelle, Ardennen

9 Personen - 4 Kamers

(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)

Welkom in deze prachtige vakantiewoning voor 9 personen in het pittoreske Froidchapelle. Deze charmante woning, gebouwd in 1850 en zorgvuldig gerenoveerd, biedt een perfecte mix van historische charme en modern comfort. Gelegen te midden van velden en weiden, is dit de ideale plek voor gezinnen met kinderen, maar ook voor groepen vrienden of sportievelingen.

De woning beschikt over 4 slaapkamers en 4 badkamers, waardoor iedereen voldoende privacy heeft. Voor de allerkleinsten zijn er 1 babybedje, 1 opvouwbaar kinderbed, 2 kinderstoelen en een babybadje beschikbaar. De gezellige woonkamer is uitgerust met een houtkachel waar je heerlijk kunt ontspannen na een dag vol avontuur.

Een van de grootste troeven van deze vakantiewoning is het binnenzwembad. Ongeacht het weer kan je dus altijd een duik nemen. Buiten vind je een ruime privétuin met een schommel en een glijbaan. Voor de speelvogels is er een petanqueveld en een biljarttafel aanwezig. De speelkamer biedt extra vermaak met een air hockey tafel en andere spelletjes.

De grote privéterras is perfect voor gezellige barbecues. De barbecue en het tuinmeubilair staan voor je klaar! De woning heeft ook een bar binnen, ideaal voor een gezellige avond onder elkaar.

De omgeving biedt tal van activiteiten voor jong en oud. Breng een bezoek aan de Lacs de l'Eau d'Heure en geniet van deze prachtige meren. Voor de avonturiers zijn de Grotten van Neptunus een must. Ontdek de fascinerende ondergrondse wereld en laat je verrassen door de natuurlijke schoonheid.

Het Nationaal park van de Samber- en Maasvalleien biedt een unieke kans om 3 geografische gebieden in één te verkennen. Dit park is een paradijs voor natuurliefhebbers en wandelaars. Voor een onvergetelijke ervaring, kan je de Fondry des Chiens bezoeken, ook wel bekend als de Belgische Grand Canyon. Dit indrukwekkende natuurfenomeen is een perfecte plek voor een dagje uit.

Deze vakantiewoning in Froidchapelle is de ideale uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie.Boek nu!

Welkom in deze prachtige vakantiewoning voor 9 personen in het pittoreske Froidchapelle. Deze charmante woning, gebouwd in 1850 en zorgvuldig gerenoveerd, biedt een perfecte mix van historische charme en modern comfort. Gelegen te midden van velden en weiden, is dit de ideale plek voor gezinnen met kinderen, maar ook voor groepen vrienden of sportievelingen. De woning beschikt over 4
...

Belangrijkste troeven

Toegankelijkheid

1 hond welkom

Specifieke interesses

Ontspanning

Ideaal voor

Verblijf met baby

Ligging

Nationaal Park

Vrijetijdsvoorzieningen

Binnenzwembad

Bar

Houtkachel

Wifi

Biljart

Speelruimte

Slaapkamer(s) en badkamer(s)

4 badkamers

4 slaapkamers

Voorzieningen voor baby’s

1 babybed, 2 kinderstoelen, 1 babybad, 1 babybed

Buiten

Privétuin 

Privéterras , Tuinmeubilair

Spellen voor buiten

Barbecue

Parking en voorzieningen

Privéparking

Andere

Wasmachine

Zie de gedetailleerde samenstelling van het vakantiehuis

Bijzondere bepalingen

Deze vakantiewoning is voornamelijk bestemd om familiegroepen te ontvangen. Niet-familiale groepen kunnen toch aanvaard worden, mits akkoord van de eigenaar en een eventuele verhoging van de waarborg.
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen… is verboden.

Beschikbaarheid

Juli 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Augustus 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Ligging

Totaal

 1.975,00

Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs

€ 800,00

Voordelen Ardennes-étape

Betaal in 2x zonder kosten

Late check-out op zondag

Lokale klantendienst, 7 dagen per week