Vakantiehuis in La Roche voor 8 personen in de Ardennen
8 Personen - 4 Kamers
(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)
Deze mooie vakantiewoning uit natuursteen is gelegen in de buurt van La Roche-en-Ardenne. De 4 comfortabele en mooi gedecoreerde kamers geven 8 personen de mogelijkheid om een aangename vakantie in de provincie Luxemburg door te brengen.
Deze halfvrijstaande vakantiewoning is rustig gelegen in een doodlopende straat nabij La Roche-en-Ardenne in de provincie Luxemburg. Er kunnen tot 8 personen overnachten. De 4 slaapkamers zijn met smaak ingericht en de 2 badkamers zorgen voor het nodige comfort voor een aangename, ontspannende vakantie.
De tuin is naar het zuidwesten georiënteerd. Je vindt er een barbecue op houtvuur en tuinmeubelen. Verder zijn er ook nog een babybedje, een kinderstoel en een ververskussen.
La Roche-en-Ardenne is een waar juweeltje van de Ardennen. Je zult weg zijn van de adembenemende panorama’s, de restaurants en de kleine toeristische straatjes, om nog maar te zwijgen van het Feodale Kasteel. Je kunt de stad ook bezoeken met het kleine, toeristische treintje (Le Petit Train de La Roche).
De gemeente Tenneville ligt op 5 kilometer van de huurwoning. Langlauf- en wandelliefhebbers zijn er welkom en vinden er hun gading.
Op 15 minuutjes rijden van de vakantiewoning voegt Saint-Hubert een extra mooie noot toe aan je vakantie: bezoek zeker eens de basiliek, het abdijpaleis en het dierenreservaat (Wildpark van Saint-Hubert). Wist je dat Saint-Hubert beschouwd wordt als de Europese hoofdstad van de jacht en de natuur?
Het Nationaal Centrum van Zweefvliegen geeft de meer avontuurlijk aangelegde vakantiegangers de gelegenheid om mee te vliegen met een zweefvliegtuig en de groene regio vanuit de lucht te bewonderen.
Voor eerder sportief getinte activiteiten van uiteenlopende aard, kan je aankloppen bij Brandsport Adventure & Teambuilding. Ze staan met veel enthousiasme paraat om je uitstekend te begeleiden.
Ben je echter een erudiet persoon en gaat je interesse uit naar geschiedenis en cultuur? Dan bevelen wij je het Museum van de Slag om de Ardennen warm aan.
Aarzel niet om dit comfortabele vakantiehuis te huren. Je brengt er een wondermooie vakantie door in één van de mooiste hoekjes van de Belgische Ardennen.
Belangrijkste troeven
Toegankelijkheid
Honden niet toegelaten
Ideaal voor
Verblijf met baby
Vrijetijdsvoorzieningen
Gezelschapsspellen, Speelruimte
Wifi
Slaapkamer(s) en badkamer(s)
4 slaapkamers
2 badkamers
Voorzieningen voor baby’s
1 kinderstoel, 1 babybed, Aankleedkussen
Buiten
Privétuin
Barbecue
Gezamenlijk terras, Tuinmeubilair
Parking en voorzieningen
Privéparking
Andere
Wasmachine, Droogtrommel
Bijzondere bepalingen
Beschikbaarheid
September 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Oktober 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Ligging
Van vr 18-09-26 tot zo 20-09-26
Aankomst 16u - 18u, vertrek voor 20u
1 persoon
Totaal
€ 564,00
Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs
€ 250,00
Voordelen Ardennes-étape
Late check-out op zondag
Lokale klantendienst, 7 dagen per week






