Goed
Laat je verleiden door deze volledig gerenoveerde vakantiewoning. De woonkamer en slaapkamers werden met smaak ingericht zodat je een aangenaam verblijf kunt hebben. De zeer grote tuin en heerlijke sauna bezorgen je gegarandeerd een geweldige tijd. Dit zeer ruime vakantiehuis in Redu , in de provincie Luxemburg , is perfect voor...
Laat je verleiden door deze volledig gerenoveerde vakantiewoning. De woonkamer en slaapkamers werden met smaak ingericht zodat je een aangenaam verblijf kunt hebben. De zeer grote tuin en heerlijke sauna bezorgen je gegarandeerd een geweldige tijd.
Dit zeer ruime vakantiehuis in Redu, in de provincie Luxemburg, is perfect voor een groepsvakantie met vrienden of familie in de Ardennen. Met 6 slaapkamers en 3 badkamers geniet je zowel van comfort als privacy in dit charmante huisje dat met zorg werd ingericht.
Met zijn aangename leefruimtes (inclusief de open keuken naar de woonkamer en eetkamer), heeft deze gite alles wat je nodig hebt voor een aangenaam verblijf in de Ardennen. Een sauna en een speelkamer staan tot je beschikking. Een wasruimte met wasmachine en droger is ook beschikbaar.
De privétuin met een oppervlakte van 4800 vierkante meter is perfect om te genieten van de natuur tijdens je vakantie. De tuin heeft ook een terras en diverse speeltoestellen voor kinderen, zoals een schommel en trampoline. De buitenkant van het huis beschikt over een garage voor motorfietsen en fietsen én een eigen parkeerplaats (plek voor tien auto's).
De groepsaccommodatie ligt op slechts 1 kilometer van Redu, ook wel bekend als de 'stad van het boek'. Dit vakantiehuis is perfect voor boekenliefhebbers. De natuurliefhebbers zullen hier echter ook op hun plek zijn, de provincie Luxemburg wordt omgeven door prachtige natuur.
De stad Rochefort ligt op slechts 13 kilometer van de vakantiewoning en biedt genoeg te doen én te zien: mountainbiken, de grot van Lorette voor ontdekkingsreizigers, het Archeopark van Rochefort voor liefhebbers van archeologie en traiteur des Saveurs voor de fijnproevers!
Het beroemde Euro Space Center in Transinne is ook zeer dicht bij het vakantiehuis.
Dit 4-sterren vakantiehuis is ideaal met familie om te genieten van een grote tuin vol mogelijkheden terwijl er tegelijkertijd ook veel toeristische activiteiten in de buurt te vinden zijn, zoals de 'boekenstad' Redu en Rochefort.
De stad Bouillon ligt op twintig kilometer van het vakantiehuisje en is een bestemming vol charme die je niet mag missen.
Deze vakantiewoning is voornamelijk bestemd om familiegroepen te ontvangen. Niet-familiale groepen kunnen toch aanvaard worden, mits akkoord van de eigenaar en een eventuele verhoging van de waarborg.
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen… is verboden.
Goed
De ligging was uitstekend, mooie zonnige tuin en de keukenapparatuur werkte super goed. Overall zeer tevreden, jammer van het lek van de douche naar de keuken, maar dat hebben we doorgegeven dus zal wel opgelost geraken. Dit temperde zeker niet het enthousiasme van de woning. Mooie streek om te wandelen met een super gezellig stadje.
Séjour en famille durant une semaine. Manque de propreté du gîte. Impossibilité d'utut3les deux aspirateurs car ils sont complètement bouchés à cause de la saleté. Odeurs d'égouts dans le WC du rez-de-chaussée, difficulté de gérer la température des pièces à cause des vannes thermostatiques défectueuses. Certains éviers étaient bouchés, les portes et tiroirs de la cuisine étaient grasses ainsi que certains ustensiles. Présences de petits dégâts sur certains meubles et sur les murs.
Heel heel vriendelijke ontvangst!! Huis kan wel een opknapbeurt gebruiken , tafel wat klein voor 14 man slechte stoelen waren niet de stoelen zoals op de foto's. Alles was in veelvoud aanwezig in de keuken, de pannen zijn wel dringend aan vervanging toe. Fijne week gehad!
priema om met vrienden te genieten
Maison spacieuse avec grand jardin fermé. Plusieurs places de parking.maison située au calme mais proche du centre
Dans l'ensemble, la maison est très bien, très spacieuse ; la cuisine est très bien fournie en tout. Mais l'éclairage est insuffisant, celui de la hotte ne fonctionnait pas. Le poêle à pellets très efficace. Dommage que vu le prix les draps n'étaient pas fournis. Super jardin très grand avec une aire de pétanque ou Mölky ; le trampoline et le quicker ont fait la joie des petits. Nous avons fait 2 circuits proposés dans la documentation du gîte. Bref tout le monde a apprécié le WE.
Niet zoals op de foto's. Keuken en living ERG verouderd en teveel strontvliegen die overal zaten. VIES!!
zeer fijn huis met zeer mooie goed onderhouden tuin! alles was er aanwezig, alleen de keuken zou eens goed onder handen moeten worden genomen ( de damkap was zeer vettig) maar voor de rest zeer netjes!
Simpel maar goed. We hebben een fijne vakantie gehad. De picknicktafel buiten is aan vervanging toe.
Bedankt voor de tip, de picknicktafel werd ondertussen vervangen door de eigenaar.
Een leuke tuin, maar helaas had het huisje een lekkage, waardoor er water door het plafond van de keuken kwam wanneer je boven douchte. De eigenaar legt hiervoor de verantwoordelijkheid bij de huurders. De conciërge was echter zeer vriendelijk en professioneel en probeerde het probleem direct aan te pakken. De eigenaar was onvriendelijk en handelde de situatie niet correct af. Daarnaast ontvingen we onjuiste informatie van Ardennes Etape over de waarborg.
De ligging is prachtig, en een goede uitvalsbasis voor uitstapjes en wandelingen. Er zijn een paar kleine mankementen (speeltuig, picknickbanken, trampoline), maar het is gezellig zitten in de tuin. De ontvangst is heel vriendelijk.
Maison idéale pour les familles avec enfants : grands espaces intérieurs et grand jardin "équipé" pour les enfants. Proche du centre de Redu
Belle maison dansun beau jardin. Très calme. Sdb de qualité Bémol principal est le manque de fenêtre et l'absence de vue
Ruime woning met zes slaapkamers. Badkamers zijn goed in orde. Ruime tuin maar het terras eerder klein. Tuinmeubilair bestaande uit picknicktafels gaf geen frisse indruk. Accommodatie geef ik eerder drie sterren dan vier sterren.
Gezellig huisje in een leuke streek.
Gîte bien équipé et très bien situé pour un week-end de randonnée
Het vakantiehuis is aangenaam maar de vraagprijs voor elektriciteit en water (234€ voor paasweekend) vind ik wat overdreven .
Ik ben zeer tevreden, ik zal zeker terug gaan.
Praktisch vakantiehuis met grote tuin. Fijn weekend gehad.
Mooie omgeving
Nous avons passé un excellent Week end en famille ; salle de jeux tres utile pour les enfants avec TV ; salon et salle à manger suffisamment grands pour tout le monde , malheureusement il y a une mauvaise odeur d'égout dans la maison et la salles de bain et nous n'avons pas réussi à rallumer le poêle à pellets malgré l'aide de la voisine ...(thermostat à changer ??) il y avait également une évacuation de douche bouchée dans une chambre ...donc quelques petits travaux sont à prevoir .
Wij waren met 15 personen en het huis voldeed volledig aan onze verwachtingen
Een goed ingericht en mooi vakantieverblijf. Schitterend gelegen. Mooie tuin en zowel binnen- als buiten zijn er spellen, boeken, TV, video, etc.
La maison est très bien située, à quelques minutes du centre de Redu. Le jardin est très vaste ce qui permet aux enfants et aux adultes de jouer librement. La maison est très vaste et bien équipée. La vaisselle est vraiment prévue pour un grand nombre de personnes. Le quartier est calme également.
De ruime tuin en speeltoestellen zijn een aanrader voor families met kinderen ware het niet dat hij niet afgesloten is, en de achterzijde afgelijnd wordt met een weide afgeschermd met een schrikdraad waar stroom op staat! Het huis zelf is absoluut geen 4 sterren waard, gewoon omdat hier al geruime tijd niets werd gedaan om de vele gebreken adequaat te herstellen.
net huis wel wat verouderd
Maison idéalement située, très spacieuse, confortable, très agréable donc. Grand jardin, avec jeux pour enfants. Accueil chaleureux et parfait. C'était notre quatrième séjour en famille dans cette maison et... nous venons de la réserver pour notre prochain séjour !
Maison agréable ,au calme ; bien équipées .Les pièces sont lumineuses et très spacieuses .L'accueil par la propriétaire excellent . La maison était très propre et en ordre. Un petit bémol pour l'escalier que je trouve un peu raide . Je recommanderais cette maison sans hésiter.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Over het algemeen was alles dik in orde. Wij hadden een fantastische 5 daagse Enkele minpuntjes. De randbescherming vd trampoline mag wel eens vervangen worden ivm veiligheid Kwam altijd los. De bakplaten vd oven waren nog heel vuil en kleefden aan elkaar. Betere controle?
![]() |
Stil Absolute kalmte, woning gelegen op het platteland, te midden van de natuur, in een gehucht, in een doodlopende straat,... |
![]() |
Zeer beperkt De woning bevindt zich in een klein dorp. U hoort het geluid van het plattelandsleven, de kinderen die in de tuinen spelen... |
![]() |
Beperkt De woning bevindt zich in het centrum van een dorp, langs een gemeentelijke weg, zonder constant verkeer. U hoort de buren, de boerderijen in de buurt ... |
![]() |
Gemiddeld De woning ligt langs een veel gebruikte weg, met continu verkeer. |
![]() |
Hoog De woning ligt midden in de stad, langs een heel drukke weg, een rijksweg, in de buurt van een autosnelweg, aan een kruispunt, waar het verkeer ononderbroken is. |