Luxe villa in Rochefort voor 48 personen in de Ardennen
48 Personen - 20 Kamers
(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)
Deze luxe villa met grote capaciteit biedt plaats aan maximaal 48 personen voor een onvergetelijke familiereünie, met hoogwaardige uitrusting en een enorme buitenruimte, ideaal voor kinderen.
Deze imposante vakantiewoning in de provincie Luxemburg is een toplocatie voor een vakantie op het platteland. Het gebouw straalt veel authenticiteit uit en biedt een landelijke omgeving die bevorderlijk is voor rust en ontspanning. Als klap op de vuurpijl zorgen de eigenaren ervoor dat ze luxe apparatuur aanbieden die het hele gezin zal verrassen. De jongsten zullen genieten van een speelkamer met alle benodigdheden om een goede tijd door te brengen (zoals een tafelvoetbalspel en pingpongtafel). Ze kunnen buiten genieten van een grote privétuin met schommel en glijbaan. Volwassenen zullen ook hun eigen stukje paradijs hebben met een luxe ontspanningsruimte met een binnenzwembad, een jacuzzi en een stoombad. Functioneel gezien is alles ontworpen om optimaal comfort te bieden. Je zult genieten van een semi-professionele keuken voor het bereiden van overheerlijke maaltijden en in elk van de 20 slaapkamers staat een eigen badkamer tot je beschikking.
Rochefort is een populaire bestemming in de Ardennen, met veel activiteiten en prachtige natuurlijke sites om te verkennen. De grotten van Loreto en Han zijn van essentieel belang en laten je prachtige decoraties bewonderen die door de tijd zijn uitgehouwen. Terug naar de oppervlakte, ga je op een mountainbiketocht met Cycle Sport en zijn vele huurfietsen. De kinderen zullen met plezier het park van Saint-Hubert bezoeken om de karakteristieke dieren van de regio te leren kennen. Als je van paarden houdt, moet je zeker een tocht met een Ardense paardenkoets maken om de prachtige landschappen van het gebied op een aangename en originele manier te ontdekken. Tot slot moeten liefhebbers van architectuur zeker een omweg plannen naar het opmerkelijke kasteel van Lavaux-Saint-Anne en zijn weelderige tuin.
Voor een grote familiereünie in een landelijke omgeving, boek je nu deze fantastische 4.5-sterren groepsaccommodatie!
Belangrijkste troeven
Toegankelijkheid
Gelijkvloers
Honden niet toegelaten
Ideaal voor
Verblijf met baby
Verblijf met kinderen
Zakelijk verblijf
Ligging
Terras met uitzicht
Vrijetijdsvoorzieningen
Loungeruimte, Hamam, Sauna, Jacuzzi
Wifi
Binnenzwembad
Speelruimte
Tafelvoetbalspel
Keuken
Semiprofessionele keuken
Slaapkamer(s) en badkamer(s)
20 badkamers
20 slaapkamers
Voorzieningen voor baby’s
2 babybedden, 2 kinderstoelen
Buiten
Barbecue
Privéterras , Tuinmeubilair
Spellen voor buiten
Privétuin
Parking en voorzieningen
Privéparking
Business
Projectieruimte, Vergaderzaal
Andere
Wasmachine, Droogtrommel
Belangrijk om te weten
Bijzondere bepalingen
Beschikbaarheid
September 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Oktober 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Ligging
Van vr 06-11-26 tot zo 08-11-26
Aankomst 16u - 18u, vertrek voor 20u
1 persoon
Totaal
€ 7.809,38
Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs
€ 2.500,00
Voordelen Ardennes-étape
Late check-out op zondag
Lokale klantendienst, 7 dagen per week






