Luxe villa in Spa voor 14 personen in de Ardennen





14 Personen - 6 Kamers
(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)
NEW
Wees één van de eersten om van dit vakantiehuis te genieten.
Verblijf in de beroemde thermale stad in een prachtig landhuis. De verzorgde decoratie en de kwaliteit van de voorzieningen zullen bijdragen tot een uitzonderlijke vakantie.
Deze authentieke villa in Spa werd een andere bestemming toebedeeld en ontvangt nu in allerbeste omstandigheden gasten op doortocht in de leuke thermale stad. Dankzij de mooie oppervlakte en de goed ingerichte vertrekken kan dit logies met gemak 14 personen herbergen. De 6 slaapkamers zijn persoonlijk gedecoreerd en zijn allemaal even aangenaam om in te slapen. Iedereen zal zich thuis voelen en de kleine gewoontes zullen snel de kop opsteken. Op de eerste verdieping zijn een hammam en een mooie leeszaal aanwezig, ideaal voor wie op zoek is naar rust. De kinderen werden niet vergeten en zullen ten volle van hun vakantie kunnen genieten dankzij een speelzaal op de kelderverdieping en de grote speelruimte buiten. De gelijkvloerse verdieping bestaat uit grote ruimtes met een zitkamer en een prachtig bemeubelde en gedecoreerde eetkamer. Verder staat er een zeer goed uitgeruste keuken tot je beschikking. Je zult met veel gemak de smaakpapillen van je tafelgenoten kunnen verwennen.
Op het einde van je verblijf zul je de stad Spa al zijn geheimen ontfutseld hebben. Geniet van zijn thermen en zijn musea en ga vervolgens proeven van streekgerechten bij Traiteur Guéres. Kuier ’s avonds door de levendige straten en spring binnen in het Havana Café om van één van de vele cocktails op basis van rum te proeven. Als je dan nog tijd over hebt, dan zul je meer dan genoeg hebben om de mooiste plekjes van de streek te ontdekken. Kies je transportmiddel en trek eropuit met VTT Spa, Le petit baigneur of V’Spa. De prachtige landschappen van de Ardennen kun je op alle mogelijke manieren bewonderen! Als we het over ongewone uitstapjes hebben, dan moeten we zeker ook Road Vintage Experience vermelden: je kunt er met een authentieke verzamelauto over de mooiste wegen van de streek toeren.
Als je nu je villa in de buurt van Spa boekt, dan staat je een vakantie vol ontspanning, vermaak en ontdekkingen te wachten.
Belangrijkste troeven
Toegankelijkheid
1 hond welkom
Vrijetijdsvoorzieningen
Loungeruimte, Hamam
Speelruimte
Wifi
Slaapkamer(s) en badkamer(s)
6 slaapkamers
2 badkamers
Voorzieningen voor baby’s
1 babybed, Aankleedkussen, 1 kinderstoel
Buiten
Tuinmeubilair, Privéterras
Spellen voor buiten
Beek
Privétuin
Barbecue
Parking en voorzieningen
Privéparking
Bijzondere bepalingen
Beschikbaarheid
Januari 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Februari 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Van vr 23-01-26 tot zo 25-01-26
Aankomst 16u - 18u, vertrek voor 20u
1 persoon
Totaal
€ 1.682,74
Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs
€ 800,00
Voordelen Ardennes-Etape
Late check-out op zondag
Lokale klantendienst, 7 dagen per week
Indeling van het huis
Niveau -1
Speelkamer
Pingpongtafel, Darts
Niveau 0
Hall
Zitkamer
TV, DVD
Eetkamer
Radio-CD
Ingerichte keuken
Filter-koffiezetapparaat, Kookfornuis op gas x 5, Oven x 1, Magnetron (microgolf) x 1, Afwasmachine x 1, Stofzuiger, Waterkoker, Strijkijzer, Broodrooster, Soepmixer, Vruchtenpers
Achterkeuken
Koelkast x 1, Diepvriezer, Wastafel x 1
Afzonderlijk toilet - x1
Niveau 1
Ontspanningsruimte
Stoombad (4p), Douche x 1
Leeszaal
Slaapkamer 1 - 2p
2p bed x 1
Slaapkamer 2 - 2p
1p bed x 2
Slaapkamer 3 - 3p
1p bed x 1, 2p bed x 1
Badkamer
Douche x 1, Wastafel x 2, WC x 1
Afzonderlijk toilet - x1
Niveau 2
Slaapkamer 4 - 2p
2p bed x 1
Slaapkamer 5 - 2p
2p bed x 1
Slaapkamer 6 - 3p
1p bed x 3
Badkamer
Bad gecombineerd met douche, Wastafel x 2, WC x 1
Buiten
Privétuin
Deels omheind, Oppervlakte 1000 m²
Terras
Terras
Oppervlakte 80 m²
Buitenspeeltuigen
Schommel
Privéparking
Aantal parkeerplaatsen: 5
Praktische informatie
Bedlinnen zelf mee te nemen |
Badhanddoeken zelf meebrengen |
Vaatdoeken mee te nemen |
In de buurt
Bos | 2 km |
Beekje | |
Meer | 5 km (Warfaaz) |
Skipiste | 5 km |
Ravel | 15 km (Hockai) |
Restaurants | 1 km |
Winkels | 1 km |
Markt | 1 km |
VVV Kantoor | 1 km |
Mister Cash | 1 km |
Bus | 200 m |
Station | km 2.5 |
1 Beoordelingen
Ons team selecteert vakantiehuizen in de Ardennen op basis van kwaliteit, comfort en ligging. De tevredenheidsenquêtes worden alleen ingevuld door vakantiegangers die in dit vakantiehuis verbleven.
Zie hier wat zij ervan vinden.
NEW
G. PAUL
NL
Gezinsverblijf met jonge kinderen • Weekend mei 2024
8.7
Een mooie vakantiewoning met voldoende ruimte voor 14 personen en een keuken die ruim is met goede voorzieningen. Er werd ons gevraagd om beddegoed en badlinnen zelf te voorzien maar ter plaatste stelden we vast dat de bedden opgemaakt waren en er badlinnen voor ons klaar lag. Wij waren blij met de ruime tuin, onze kleinkinderen hebben zich hier reuze geamuseerd.
