Het Museum van de Waterstad belicht vier eeuwen geschiedenis van Spa, vanaf de geboorte van het kuurwezen tot het vervaardigen van artistieke snuisterijen en de aanwezigheid van koningin Marie-Henriette van 1895 tot 1902!
Geniet van een partijtje minigolf midden in een schitterend park!
Probeer de verschillende cocktails of de meer dan 50 soorten rum uit van het Havana Café, gelegen in het centrum van Spa, tussen het casino en de thermen. De charme van deze latino-bar zal bij u onmiddelijk in de smaak vallen.
Traiteur Guéres
[Spa] [7km]Het huis Guéres bestaat sinds 1937 en is een familiaal bedrijf goed gekend in de streek. De beenhouwerij en de traiteur service zijn gebaseerd op streekproducten en Ardense specialiteiten.
V'Spa
[Provincie Luik] [7km]Spring op de Vespa en verken de prachtige groene streek van de Belgische Ardennen. V'Spa in Spa heeft 25 van deze klassieke, Italiaanse scooters te huur. Toertochten doorheen de streek in combinatie met een restaurantbezoek of een picknick zijn ook mogelijk.
De thermen van Spa ontvangen u graag in de totaal vernieuwde infrastructuur voor een fantastische ontspanningssessie. U keert vol van hernieuwde energie naar huis terug.
Boerengolf Stoumont
[Provincie Luik] [8km]Boerengolf of Agrogolf stijgt de laatste jaren enorm in populariteit. Deze sport, voor jong en oud, vrienden, familie of collega's, staat garant voor een hilarische dag in de prachtige streek van Stoumont.
Het gemeentelijk zwembad van Spa ligt middenin de prachtige natuur van de Belgische Ardennen op de Route du Lac de Warfaaz. Het buitenzwembad is 50 meter lang (olympische afmetingen), het overdekt zwembad meet 25 meter. Er zijn glijbanen, springplanken, sauna's...
In het dierenpark Forestia Wildpark, gelegen tussen Luik en Spa, leven meer dan 200 verschillende dieren (beren, lynxen, bizons, herten, wolven, ...) op een 40 hectaren grote oppervlakte. Het dierenpark van La Reid is een echte verzamelplaats van Europese diersoorten, die er in een natuurlijke en beschermde omgeving leven.
Forestia Adventure nodigt je uit voor een onvergetelijke dag, 'tussen Hemel en Aarde'. Kom je uitleven in de vrije natuur en proef van het avontuur… Hindernissenparcoursen in de bomen voor jong en oud!
VTT Spais één van de vele fietsverhuurders in de Ardennen. Zin in een fietstocht in de buurt van Spa? VTT Spa heeft ongetwijfeld iets voor jou in de aanbieding, zelfs elektrische fietsen.
Op 2 km van Spa kunt u op deze natuurlijke site terecht voor wandelingen, eten, ravotten in de speeltuin, waterfietsen en vissen.
Le Petit baigneur : pédalos
[Province de Liège.] [9km]Met de waterfiets op het Meer van Warfaaz, heerlijk ontspannend. Le Petit Baigneur in Spa biedt een hele reeks waterfietsen te huur aan, voor een heerlijk dag genieten op één van de mooiste plekjes in de Belgische Ardennen.