Luxe vakantiehuis voor grote groepen in Vresse-sur-Semois, Ardennen

+

30 Personen - 15 Kamers

(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)

Welkom in dit prachtige vakantiehuis in Vresse-sur-Semois, een parel in de Ardennen. Deze oude molen, gebouwd rond 1900 en volledig gerenoveerd in 2005 en opnieuw in 2024, biedt plaats aan maar liefst 30 personen. Met zijn 15 slaapkamers en 13 badkamers is er genoeg ruimte voor iedereen. Het is de perfecte plek voor een gezellig samenzijn met familie en vrienden.

De woning is gelegen in een idyllische vallei, langs een rivier en omgeven door een bosrijk domein. Hier ben je volledig afgezonderd van de buitenwereld, een ideale plek om tot rust te komen en te genieten van de natuur.

Deze vakantiewoning heeft alles wat je nodig hebt voor een onvergetelijk verblijf. De ruime woonkamer met open haard is gezellig ingericht en de perfecte plek om samen te komen. De keuken is volledig uitgerust, zodat je gemakkelijk een maaltijd kunt bereiden voor de hele groep. En na een dag vol activiteiten kun je ontspannen in de sauna of een duik nemen in het binnenzwembad.

Maar dat is nog niet alles! Deze vakantiewoning heeft ook een speelkamer met biljart en voetbaltafel, ideaal voor wat vriendschappelijke competitie. Buiten is er een privétuin met een barbecue, perfect voor zomerse avonden. En voor de kleintjes is er twee babybedjes en kinderstoelen beschikbaar.

In de omgeving van het vakantiehuis is er ook genoeg te doen. Bewonder bijvoorbeeld het Graf van de Reus in Bouillon of geniet van het prachtige uitzicht vanaf het uitkijkpunt van Frahan in Rochehaut. Ook het Nationaal park van de Semoisvallei is een bezoek waard. En voor de geschiedenisliefhebbers is er het Kasteel van Bouillon, waar je kunt ervaren hoe het leven in de middeleeuwen was.

Kortom, dit vakantiehuis in Vresse-sur-Semois heeft alles in huis voor een onvergetelijke vakantie in de Ardennen. Wacht niet langer en boek nu je verblijf!

Welkom in dit prachtige vakantiehuis in Vresse-sur-Semois, een parel in de Ardennen. Deze oude molen, gebouwd rond 1900 en volledig gerenoveerd in 2005 en opnieuw in 2024, biedt plaats aan maar liefst 30 personen. Met zijn 15 slaapkamers en 13 badkamers is er genoeg ruimte voor iedereen. Het is de perfecte plek voor een gezellig samenzijn met familie en vrienden. De woning is gelegen in een
...

Belangrijkste troeven

Toegankelijkheid

1 hond welkom

Specifieke interesses

Burlen van het hert

Verblijf zoals op hotel

Ontspanning

Ideaal voor

Zakelijk verblijf

Verblijf met baby

Ligging

Nationaal Park

Afgelegen

Aan het water

Vrijetijdsvoorzieningen

Tafelvoetbalspel

Open haard

Loungeruimte, Sauna

Bar

Biljart

Wifi

Binnenzwembad

Speelruimte

Slaapkamer(s) en badkamer(s)

13 badkamers

15 slaapkamers

Voorzieningen voor baby’s

2 kinderstoelen, 2 babybedden

Buiten

Privéterras , Tuinmeubilair

Barbecue

Vijver

Privétuin 

Parking en voorzieningen

Privéparking

Zie de gedetailleerde samenstelling van het vakantiehuis

Bijzondere bepalingen

Deze vakantiewoning is voornamelijk bestemd om familiegroepen te ontvangen. Niet-familiale groepen kunnen toch aanvaard worden, mits akkoord van de eigenaar en een eventuele verhoging van de waarborg.
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen… is verboden.

Beschikbaarheid

Juni 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Juli 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Totaal

 4.630,91

Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs

€ 2.000,00

Voordelen Ardennes-étape

Betaal in 2x zonder kosten

Late check-out op zondag

Lokale klantendienst, 7 dagen per week