Vakantiehuis in Vresse-sur-semois voor 8 personen in de Ardennen

+
PARELTJES

8 Personen - 3 Kamers

(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)

Dit mooie, landelijke huis voor 8 personen met 3 slaapkamers en 3 badkamers is een kleine oase van rust voor een onvergetelijk verblijf. En ook je trouwe viervoeter is van de partij!

In dit smaakvol ingerichte 3,5-sterrenhuis voel je je vast meteen thuis! In de winter sla je een boek open en geniet je van een kop warme chocolademelk bij de houtkachel. 's Zomers organiseer je een petanquetoernooi bij het aperitief en geniet je daarna van een lekker gerechtje op het overdekte terras met uitzicht op de tuin. Hou je van mooie familieverhalen? Dan zul je deze plek geweldig vinden! Dit dorpshuis in Ardense steen was oorspronkelijk eigendom van een echtpaar. Heel wat jaren later hebben de kleinkinderen het gerenoveerd, zodat ook jij er qualitytime samen met je dierbaren kunt doorbrengen. Als eerbetoon aan hun grootvader, een amateur-fotograaf, heeft de familie zijn zwart-witfoto's ingelijst om de verschillende kamers te versieren. Pure charme en authenticiteit!

Je verblijft in het hart van een toeristische streek, tussen rivier en bos. Ontdek tijdens je verblijf zeker Alle-sur-Semois en Vresse-sur-Semois. Gemakkelijk en handig: in de buurt van je vakantiehuis vind je een aantal winkels en restaurants. En de Semois wacht vol ongeduld voor een verfrissende duik in de zomer of een kajaktocht.

Verken de Semoisvallei vanuit dit gezellige vakantiehuis in het hart van de Ardennen!

Dit mooie, landelijke huis voor 8 personen met 3 slaapkamers en 3 badkamers is een kleine oase van rust voor een onvergetelijk verblijf. En ook je trouwe viervoeter is van de partij!In dit smaakvol ingerichte 3,5-sterrenhuis voel je je vast meteen thuis! In de winter sla je een boek open en geniet je van een kop warme chocolademelk bij de houtkachel. 's Zomers organiseer je een petanquetoernooi
...

Belangrijkste troeven

Toegankelijkheid

1 hond welkom

Ligging

Nationaal Park

Vrijetijdsvoorzieningen

Houtkachel

Wifi

Slaapkamer(s) en badkamer(s)

3 badkamers

3 slaapkamers

Voorzieningen voor baby’s

1 kinderstoel

Buiten

Spellen voor buiten

Privétuin 

Privéterras , Tuinmeubilair

Barbecue met hout

Parking en voorzieningen

Privéparking

Andere

Wasmachine

Zie de gedetailleerde samenstelling van het vakantiehuis

Bijzondere bepalingen

Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen… is verboden.

Beschikbaarheid

Oktober 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

November 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Ligging

Totaal

€ 614,00

Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs

€ 250,00

Voordelen Ardennes-étape

Betaal in 2x zonder kosten

Late check-out op zondag

Lokale klantendienst, 7 dagen per week