Erg fijn, knus en gezellig huisje.. perfect met een groepje vrienden
Sfeervolle, houten vakantiewoning voor tien personen , voorzien van barrel sauna en houtkache l, in Weismes. Ideaal vakantiehuis voor ieder seizoen. Midden in de bossen van het natuurgebied de Hoge Venen , nabij Weismes , de provincie Luik , staat deze lieflijke, Noorse chalet. De woning is zowel van buiten als van binnen afgewerkt met hout, wat het vakantiehuisje een warme...
Sfeervolle, houten vakantiewoning voor tien personen, voorzien van barrel sauna en houtkachel, in Weismes. Ideaal vakantiehuis voor ieder seizoen.
Midden in de bossen van het natuurgebied de Hoge Venen, nabij Weismes, de provincie Luik, staat deze lieflijke, Noorse chalet. De woning is zowel van buiten als van binnen afgewerkt met hout, wat het vakantiehuisje een warme uitstraling geeft. De chalet is geschikt voor maar liefst tien personen en telt in totaal vier slaapkamers, elk voorzien van een eigen wastafel en doucheruimte. Zo hoeft u 's ochtends nooit te dringen voor de badkamerdeur! In de ruime woonkamer met comfortabele banken en uitzicht op de tuin, is het 's avonds heerlijk vertoeven. Ga helemaal op in een goed boek, kijk een leuke DVD of kruip behaaglijk voor de houtkachel, het is maar net waar u zin in heeft. De moderne, volledig ingerichte keuken, waar tevens een grote eettafel staat, is van alle gemakken voorzien: ceramische kookplaat, afwasmachine, koffiezetapparaat en broodrooster. En heeft u eens geen zin om te koken, dan biedt de barbecue op het terras uitkomst. Voor de kinderen is er in en rondom het huis in Weismes genoeg te beleven. Lekker buiten springen op de trampoline, een filmpje kijken in de speciaal daarvoor ingerichte speelkamer of gezellig een potje tafelvoetbal spelen. En ondertussen komt u volledig tot rust in de barrel sauna naast de chalet, een groot pluspunt van dit vakantiehuis dat uw verblijf extra aangenaam zal maken.
De vakantiewoning is ideaal gelegen ten opzichte van enkele gezellige stadjes, zoals Malmedy en Stavelot, en meerdere skipistes. Geniet een dagje aan het stuwmeer van Robertville, waar u verschillende watersporten kunt beoefenen, of ga lekker een middagje paardrijden, tennissen of mountainbiken. Breng een bezoekje aan Ovifat, waar u de op één na grootste waterval van België kunt bewonderen of 's winters de piste af kunt dalen. Schitterende langlaufpistes van vier tot wel vijftien kilometer lang vindt u op de skipiste van Mont Rigi. En in de zomermaanden trekt u gewoon het mooie natuurgebied van de Hoge Venen in voor een heerlijke stevige wandeling. Het kasteel van Reinhardstein, een fort dat gelegen is op de vallei van Warche, is ook zeker een bezoekje waard. Of spendeer een heerlijke middag in het zwembad Mon Repos, gegarandeerd vertier voor het hele gezin.
Boek nu deze prachtige chalet en geniet binnenkort van een heerlijke vakantie in de Belgische Ardennen!
Op zoek naar een buitengewoon spannende ervaring? Daal dan in de zomer een 650 meter lange piste af met een go-kart.
Geen teledistributie in de speelkamer
Deze vakantiewoning is voornamelijk bestemd om familiegroepen te ontvangen. Niet-familiale groepen kunnen toch aanvaard worden, mits akkoord van de eigenaar en een eventuele verhoging van de waarborg.
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen… is verboden.
Erg fijn, knus en gezellig huisje.. perfect met een groepje vrienden
Éric a été GÉNIAL ! Dès notre arrivée nous avons eu un super contact. Après un peu de rigolades, les explications de la maison étaient claires, efficaces, et utiles. Nous étions ravis d’avoir un Jacuzzi même s’il faisait chaud. Les tables à l’extérieur et intérieur sont parfaites pour des repas en groupe. La région magnifique. Et Eric est vraiment génial. Il est même venu réparé un petit détails pendant notre séjour. On le recommande vivement ! À bientôt même je dirais ??
Mooi huisje, fijn bij elke slaapkamer een douche. Jacuzzi heerlijk. Achtertuin fijn. Enige nadeel is dat het direct aan een weg ligt en de Jacuzzi ligt in de voortuin.
Très bon séjour, gîte conforme à l'annonce. Les deux petits points négatifs sont l'isolation acoustique qui est moyenne et les rideaux dans les chambres qui laissent trop passé la lumière. Sinon je recommande le gîte pour une famille.
| Stil Absolute kalmte, woning gelegen op het platteland, te midden van de natuur, in een gehucht, in een doodlopende straat,... |
|
| Zeer beperkt De woning bevindt zich in een klein dorp. U hoort het geluid van het plattelandsleven, de kinderen die in de tuinen spelen... |
|
| Beperkt De woning bevindt zich in het centrum van een dorp, langs een gemeentelijke weg, zonder constant verkeer. U hoort de buren, de boerderijen in de buurt ... |
|
| Gemiddeld De woning ligt langs een veel gebruikte weg, met continu verkeer. |
|
| Hoog De woning ligt midden in de stad, langs een heel drukke weg, een rijksweg, in de buurt van een autosnelweg, aan een kruispunt, waar het verkeer ononderbroken is. |