Vakantiehuis in Francorchamps voor 12 personen in de Ardennen

+

12 Personen - 5 Kamers

(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)

Dit ruime en comfortabele vakantiehuis ligt vlak bij Francorchamps op 1.5 km van de dorpskern in een boomrijk park van 5000m2 nabij bossen en beekjes.

De villa van 320 m2 ligt op minder dan 2 km van het centrum van Francorchamps in de provincie Luik. Het is gevestigd in een groen kader vlak bij bossen en tal van waterloopjes. Deze villa met zijn  boomrijke park van 5000 m2 zal de harten van natuurliefhebbers sneller doen slaan.

Dit vakantiehuis geniet van een grote tuin met barbecue, schommel en glijbaan, zodat klein en groot het hier geweldig zullen vinden. Het heeft ook een ontspanningszaal (met sauna, hometrainer ), een open haard, een uitgeruste keuken en drie badkamers.

De grote tuin beschikt over een barbecue en speeltuigen voor de kinderen. Op enkele minuten rijden van de steden Malmedy en Spa zal dit vakantiehuis de uitvalsbasis zijn voor een leuk verblijf. 

De geografische ligging is ongetwijfeld de grootste troef van deze vakantiewoning. Goed nieuws voor de Formule 1-liefhebbers, want het befaamde Circuit van Spa Francorchamps ligt op amper 1 km.

Zowel de liefhebbers van kleine wandeltochten als de doorgewinterde wandelaars komen in de Hoge Venen aan hun trekken. Deze zijn bijvoorbeeld te zien vanaf Hockai, dat bij de eerste sneeuwval langlaufers aantrekt.

Op enkele kilometers vind je Bernister, een vreedzaam dorpje op 500 meter hoogte dat deel uitmaakt van de gemeente Malmedy (belangrijke toeristische en culturele trekpleister van de regio).

Ben je op zoek naar culturele uitstapjes? Ga dan zeker eens langs bij de toeristische dienst van Stavelot of Malmedy. Beiden liggen op een tiental minuten rijden.

De sportievelingen zullen zich met de MTB kunnen uitleven op de mooiste wegjes van de regio. VTT Spa is een specialist in MTB-verhuur. Nóg meer adrenaline vinden ze op het kartingcircuit van Karting de Francorchamps, dat in het Formule 1-circuit genesteld ligt.

Of je nu met de familie of onder vrienden weg bent, deze ruime vakantiewoning met zijn grote tuin zal instaan voor een geslaagd verblijf in volle natuur. 

Dit ruime en comfortabele vakantiehuis ligt vlak bij Francorchamps op 1.5 km van de dorpskern in een boomrijk park van 5000m2 nabij bossen en beekjes. De villa van 320 m2 ligt op minder dan 2 km van het centrum van Francorchamps in de provincie Luik. Het is gevestigd in een groen kader vlak bij bossen en tal van waterloopjes. Deze villa met zijn  boomrijke park van 5000 m2 zal de harten
...

Belangrijkste troeven

Toegankelijkheid

Honden niet toegelaten

Specifieke interesses

Burlen van het hert

Vrijetijdsvoorzieningen

Sauna, Loungeruimte

Open haard

Wifi

Slaapkamer(s) en badkamer(s)

5 slaapkamers

3 badkamers

Voorzieningen voor baby’s

1 babybed, 1 kinderstoel

Buiten

Privétuin 

Spellen voor buiten

Privéterras , Tuinmeubilair

Barbecue

Parking en voorzieningen

Privéparking

Andere

Wasmachine, Droogtrommel

Zie de gedetailleerde samenstelling van het vakantiehuis

Bijzondere bepalingen

Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen… is verboden.
Huisdieren verboden

Beschikbaarheid

Juni 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Juli 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Totaal

 953,00

Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs

€ 200,00

Voordelen Ardennes-étape

Late check-out op zondag

Lokale klantendienst, 7 dagen per week