Vakantiehuis in Bouillon voor 2 personen in de Ardennen

SUPERHOSTS

2 Personen - 1 Kamer

(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)

Comfortabel en gezellig vakantiewoning op een heuvelflank in de streek rond Bouillon, met alles erop en eraan voor een geslaagd verblijf. 

 Je vakantiewoning is een voormalig schrijnwerkatelier en bevindt zich onder het huis van de eigenaar. Alles is perfect en knus ingericht voor een verblijf in koppel. Er is 1 slaapkamer en 1 badkamer, allebei knap uitgevoerd. Je kan gerust je baby meebrengen, want er zijn een babybedje, -badje en -stoel aanwezig. De goed uitgeruste keuken en de zithoek met televisie lopen in elkaar over, wat voor een aangenaam ruimtelijk gevoel zorgt. Je beschikt over een tuintje met terras en een barbecue

Je verblijft in het prachtige Nationaal Park van de Semoisvallei met zijn ongerepte natuur en prachtige landschappen. Alles nodigt uit tot onvergetelijke wandelingen en fietstochten. Bijvoorbeeld naar de adembenemende uitkijkpunten over de Tombeau du Géant,  over het pittoreske dorpje Frahan en de Roche à l’Appel. In de buurt kan je ook kajakken en kanovaren, een dierenpark bezoeken... Daarnaast kan je hier ook historisch erfgoed bewonderen, zoals de indrukwekkende kastelen van  Bouillon en Herbeumont. Breng zeker ook een bezoekje aan een van de mooiste dorpjes van de Ardennen, Chassepierre, met zijn sprookjesachtige ligging in een meander van de Semois.

 

Dit kleine en knusse vakantiehuisje garandeert je een gezellig verblijf in een Nationaal park met tal van natuurlijke, sportieve en culturele attracties. Een aanrader!

Comfortabel en gezellig vakantiewoning op een heuvelflank in de streek rond Bouillon, met alles erop en eraan voor een geslaagd verblijf.   Je vakantiewoning is een voormalig schrijnwerkatelier en bevindt zich onder het huis van de eigenaar. Alles is perfect en knus ingericht voor een verblijf in koppel. Er is 1 slaapkamer en 1 badkamer, allebei knap uitgevoerd. Je kan
...

Belangrijkste troeven

Toegankelijkheid

Honden niet toegelaten

Specifieke interesses

Fietsverblijf

Ideaal voor

Verblijf met baby

Ligging

Nationaal Park

Terras met uitzicht

Vrijetijdsvoorzieningen

Wifi

Slaapkamer(s) en badkamer(s)

1 badkamer

1 slaapkamer

Voorzieningen voor baby’s

1 kinderstoel (op aanvraag), 1 babybad (op aanvraag), 1 babybed (op aanvraag)

Buiten

Privétuin 

Barbecue

Privéterras , Tuinmeubilair

Parking en voorzieningen

Beveiligde fietsenstalling

Privéparking

Andere

Fietsreinigingskit

Wasmachine

Zie de gedetailleerde samenstelling van het vakantiehuis

Belangrijk om te weten

Ideaal om wat bij te praten: hier doe je de afwas nog gezellig met de hand!

Bijzondere bepalingen

Huisdieren verboden

Beschikbaarheid

Juli 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Augustus 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Ligging

Totaal

 259,00

Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs

€ 150,00

Voordelen Ardennes-étape

Betaal in 2x zonder kosten

Late check-out op zondag

Lokale klantendienst, 7 dagen per week