Charmant vakantiehuis met zwembad en privétuin voor 4 personen in middeleeuws dorp Vierves-sur-Viroin





4 Personen - 2 Kamers
(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)
Welkom in dit charmante vakantiehuis gelegen in het pittoreske Vierves-sur-Viroin. Dit huis, gebouwd in de jaren 1800, biedt een unieke combinatie van historische charme en modern comfort. Met ruimte voor 4 personen is het de ideale plek voor gezinnen en koppels die willen genieten van een ontspannen verblijf in de prachtige Ardennen.
Het vakantiehuis beschikt over 2 comfortabele slaapkamers en 1 volledig uitgeruste badkamer (met badkuip en douche). Voor gezinnen met jonge kinderen is er een babybedje en een kinderstoel beschikbaar. De gezellige woonkamer is voorzien van een houtkachel. De keuken is volledig uitgerust en biedt alles wat je nodig hebt om heerlijke maaltijden te bereiden.
Buiten vind je een groot privéterras met een adembenemend uitzicht over de vallei van de Viroin. Geniet van een barbecue terwijl de kinderen zich vermaken met de buitenspellen en speeltuigen in de ruime privétuin. Het verwarmde buitenzwembad is een van de hoogtepunten van dit vakantiehuis, ideaal voor een verfrissende duik op warme zomerdagen.
Voor de fietsliefhebbers is er een beveiligde fietsenstalling met een reinigingskit aanwezig. De omgeving is perfect voor fietstochten, met prachtige routes die je door het Nationaal Park van de Samber- en Maasvalleien leiden. Vergeet niet om te genieten van de unieke ervaring van het burlen van het hert in de herfst, een spektakel dat je niet mag missen.
De ligging van het vakantiehuis is werkelijk uniek. Gelegen op een heuvel, biedt het een prachtig uitzicht op de omliggende natuur. Het ligt in een rustige straat zonder doorgaand verkeer, vlak naast het kasteel van Vierves-sur-Viroin. Dit maakt het de perfecte uitvalsbasis voor het verkennen van de regio.
Er zijn tal van activiteiten te ontdekken in de omgeving. Breng een bezoek aan de Fondry des Chiens, ook wel de Belgische Grand Canyon genoemd, en bewonder de indrukwekkende rotsformaties. Voor natuurliefhebbers is het Nationaal park van de Samber- en Maasvalleien een must-see, met zijn diverse landschappen en rijke flora en fauna.
Verken de wonderbaarlijke grot en laat je betoveren door de prachtige stalactieten en stalagmieten. De legende van de Bayard-rots is een andere fascinerende bezienswaardigheid die je niet mag missen. En voor een dag vol cultuur en geschiedenis, is een bezoek aan Dinant een absolute aanrader.
Dit vakantiehuis biedt alles wat je nodig hebt voor een onvergetelijk verblijf in de Ardennen. Of je nu wilt ontspannen in de tuin, avontuurlijke activiteiten wilt ondernemen of de rijke geschiedenis van de regio wilt ontdekken, dit is de perfecte plek om te verblijven. Boek je verblijf en ervaar zelf de magie van Vierves-sur-Viroin.
Belangrijkste troeven
Toegankelijkheid
Honden niet toegelaten
Specifieke interesses
Burlen van het hert
Fietsverblijf
Ideaal voor
Verblijf met baby
Ligging
Terras met uitzicht
Nationaal Park
Vrijetijdsvoorzieningen
Buitenzwembad
Wifi
Houtkachel
Slaapkamer(s) en badkamer(s)
1 badkamer
2 slaapkamers
Voorzieningen voor baby’s
1 babybed, 1 kinderstoel
Buiten
Privétuin
Tuinmeubilair, Privéterras
Barbecue met hout
Spellen voor buiten
Parking en voorzieningen
Openbare parking
Andere
Wasmachine
Fietsreinigingskit
Belangrijk om te weten
Bijzondere bepalingen
Beschikbaarheid
Januari 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Februari 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Van vr 23-01-26 tot zo 25-01-26
Aankomst 16u - 18u, vertrek voor 20u
1 persoon
Totaal
€ 331,00
Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs
€ 200,00
Voordelen Ardennes-Etape
Late check-out op zondag
Lokale klantendienst, 7 dagen per week
Indeling van het huis
Niveau 0
Hall
Leefruimte
Zitkamer
Houtkachel, TV, Hifi
Eetkamer
Ingerichte keuken
Koffiezetapparaat Senseo, Filter-koffiezetapparaat, Vitroceramische kookplaat x 4, Oven x 1, Magnetron (microgolf) x 1, Koelkast met diepvriezer x 1, Afwasmachine x 1, Wasmachine, Waterkoker, Vruchtenpers, Broodrooster, Droogrek
Niveau 1
Slaapkamer 1 - 2p
2p bed x 1
Slaapkamer 2 - 2p
2p bed x 1
Badkamer
Badkuip, Douche x 1, Wastafel x 1, WC x 1, Haardroger x 1
Buiten
Buitenzwembad
privé, Afmeting (8 m x 3.5 m x 1.4 m), Afgeschermd met een rolluik, Verwarmd 28°C, Beschikbaarheid (du 01/05 au 30/09)
Buitenspeeltuigen
Pingpongtafel, Voetbalgoal, Huisje voor kinderen
Privétuin
Oppervlakte 900 m²
Terras
Oppervlakte 30 m²
Openbare parking
Aantal parkeerplaatsen: 1
Praktische informatie
Badhanddoeken zelf meebrengen |
Bedlinnen zelf mee te nemen |
Vaatdoeken ter plaatse voorhanden |
In de buurt
Bos | 300 m (Vierves) |
Rivier | 150 m (Viroin) |
Meer | 30 km (Lac de l'Eau d'Heure) |
Apotheek | 3 km (Olloy-sur-Viroin) |
Bakkerij | 2 km (Olloy-sur-Viroin) |
Winkels | 2 km (Olloy-sur-Viroin) |
Ravel | 4 km (Viroinval) |
4 Beoordelingen
Ons team selecteert vakantiehuizen in de Ardennen op basis van kwaliteit, comfort en ligging. De tevredenheidsenquêtes worden alleen ingevuld door vakantiegangers die in dit vakantiehuis verbleven.
Zie hier wat zij ervan vinden.
8.9
Zeer goed
H. Dominique
FR
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd • Weekend oktober 2025
9.2
Très bel endroit et gîte confortable et agréable
H. Bart
NL
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd • Lang Weekend oktober 2025
9
Gezellig vakantiehuis gelegen pal in het centrum van het dorp, naast het kasteel en de kerk. Het is er zeer rustig en je bent direct in de bossen om te wandelen, in het dorpje zelfs meedere horeca-zaken. Mensen die niet goed te been zijn kunnen misschien wel wat problemen ondervinden met de trappen.
Anoniem
NL
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd • Week september 2025
8.4
Deze opmerking is vooral voor Ardennes etape,het huis, de eigenaar,service was allemaal toppie,maar.......er stond nergens vermeld dat we zeer moeilijke trappen moesten doen om er te geraken, wel een trap voor zwembad,ik dacht oké dat kunnen we aan ,maar de echtgenoot heeft een handicap en het duurde telkens lang om omhoog of omlaag te geraken.Het drukte toch wat op de pret, als jullie willen stuur ik de foto's vd trappen op dan kan je het zien(ook moeilijk voor mensen met baby.)
Anoniem
NL
Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd • Week januari 2025
9.1
Super huisje in een rustig dorp. Wij zijn fan. Heel fijn dat je gelijk vanuit het huis kunt wandelen. In de kerstvakantie is er niet veel te doen in de omgeving dus moet je wel iets verder rijden voor attracties.