Wij hebben enorm genoten van het heerlijke huisje met een prachtig uitzicht over een weiland en uitkijk op het bos.
Welkom in dit prachtige vakantiehuis in Waimes, een paradijs voor natuurliefhebbers en ideaal voor een groep van 15 personen. Met zijn 5 slaapkamers , 3 badkamers , een privéterras en tuin , biedt dit huis alle comfort en ruimte die je nodig hebt voor een onvergetelijke vakantie. De woning is uitgerust met een houtkachel die zorgt voor een gezellige en warme sfeer, ideaal om...
Welkom in dit prachtige vakantiehuis in Waimes, een paradijs voor natuurliefhebbers en ideaal voor een groep van 15 personen. Met zijn 5 slaapkamers, 3 badkamers, een privéterras en tuin, biedt dit huis alle comfort en ruimte die je nodig hebt voor een onvergetelijke vakantie.
De woning is uitgerust met een houtkachel die zorgt voor een gezellige en warme sfeer, ideaal om te ontspannen na een dag vol activiteiten. De keuken is volledig uitgerust om heerlijke maaltijden te bereiden en de eetkamer is ruim genoeg om iedereen comfortabel te laten zitten. Voor wie graag kookt, is er een houtbarbecue in de tuin.
De kinderen zullen dol zijn op de speelkamer, uitgerust met een kicker, biljart en tal van bordspellen. En voor de volwassenen is er een bar om te genieten van een drankje terwijl de kinderen spelen. Het huis is ook babyvriendelijk met een kinderstoel en een babybedje beschikbaar.
En laten we de honden niet vergeten! Ja, je leest het goed. Dit vakantiehuis is huisdiervriendelijk en verwelkomt tot 2 honden! Dus pak de leiband in en bereid je voor op een aantal geweldige wandelingen, want het bos ligt op slechts 200 meter van je vakantiehuis.
Wat betreft de activiteiten in de omgeving: er is voor elk wat wils. Natuurliefhebbers kunnen genieten van een wandeling naar de waterval van de Bayehon of het natuurreservaat van Emmels. Voor de cultuurliefhebbers is een bezoek aan de Abdij van Stavelot of het Malmundarium een must. En voor de avonturiers is er niets spannender dan een dag op het circuit van Spa-Francorchamps.
Na een dag vol avontuur en ontdekkingen, kun je ontspannen in de jacuzzi of genieten van een drankje op het privéterras terwijl de kinderen zich vermaken in de tuin. Dit vakantiehuis in Waimes heeft echt alles om je een onvergetelijke vakantie te bezorgen.
Dus waar wacht je nog op?
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen… is verboden.
Wij hebben enorm genoten van het heerlijke huisje met een prachtig uitzicht over een weiland en uitkijk op het bos.
De vakantieganger heeft geen mening achtergelaten.
Uitermate verzorgd, het gevoel van thuiskomen! Kindvriendelijk! Zeer vriendelijke en behulpzame eigenaars! Toplocatie, een aanrader!!!
Dit vakantiehuis is geweldig!!! Wij waren met 6 volwassenen, 5 kinderen (8-11), 1 van 1 en 2 honden. Je hebt genoeg te doen in het huis, volledig afgezette tuin, mooi bos achter het huis. Genoeg ruimte om niet op elkaars lip te zitten. De eigenaresse is vriendelijk en behulpzaam. Het huis was erg schoon en netjes ingericht. Een traphekje zou voor kleine kinderen handig zijn en met zoveel mensen voor een hele week misten we kasten voor de kleding. Maar daar hoef je het niet voor te laten.
Een super gezellig en goed ingericht huis. Voor jong en oud voldoende spel en vermaakmogelijkheden in en rondom het huis. Mooie grote goed afgezette tuin. Mooie ruimte om spellen te doen en ‘‘s avonds de gezellige bar. Grote keuken en mooie gezellige lange eettafel. Kortom: alles perfect. Bedden waren voor ons wat te smal en matrassen iets te hard. Maar omdat dit persoonlijk is kan dit niet als minpunt worden gezien.
Zeer goed, alles tip top! Kleine tip naar de toekomst: betere hoofdkussens. Voor de rest, super!
Très belle maison. Très fonctionnelle avec des enfants et équipement parfait. Super séjour
Une maison très complète, le bar et les jeux de flèches, billard, ping pong, jacuzzi... rien ne manquait pour occuper nos ados ainsi que les adultes. Belles balades dans les bois au départ de la maison. Pas de proximité avec les voisins. Le jardin est magnifique ! Merci beaucoup. On reviendra très certainement !
het huis was perfect voor onze groep
Maison vraiment agréable, super bien équipée il manquait vraiment rien. Je conseil vivement.
Prachtige woning op een super locatie. Daarnaast was de gastvrouw super behulpzaam, dus al met al een top weekend!
Super tof verblijf met alle faciliteiten. Nette en hedendaagse woning met behoud van authenieke elementen.
Prima vriendenweekend gehad. Faciliteiten waren op orde. Ligging is heerlijk
Hartelijke ontvangst door de host en prettig contact via WhatssApp. Met 15 volwassenen hier een lang weekend verbleven om de omgeving op de mountainbike te verkennen. Uitstekende accommodatie en van alle gemakken voorzien. Absoluut een aanrader voor groepen die op zoek zijn naar een goede prijs/kwaliteit verhouding.
Goed ontvangst bij aankomst Huis is erg groot en netjes Alles is in zeer nette staat
Het vakantiehuis huis ziet er fantastisch uit, erg gezellig ingericht! Het huis is groter dan verwacht. De jacuzzi is geweldig.
Excellent logement dans tou son ensemble. Super accueil. Je conseille vivement !
Veel faciliteiten in het huis: Pooltafel, pingpong, jacuzzi, speelkamer voor kleine kinderen... kamers en badkamers zijn ook mooi ingericht en verzorgd! Keuken beschikt over alles wat nodig is. Tuin is bereikbaar via een trap vanuit de leefruimte. Met kleine kinderen is dit jammer. Ook de trap midden in het huis (de hal) ligt ongelukkig met kleine kinderen, waardoor de deuren goed gesloten moesten blijven (ligt in de doorgang van keuken naar speelkamer). Verder heel fijn, proper verblijf!
Mooi ruim huis in een prachtige omgeving.
Superbe gîte, rien à dire.. juste qu'il soit dans un rond point, mais le gite est tellement bien entretenu et l arrière au top qu on en oublie ce petit point :-)
Perfect huisje. Geweldig voor grote groepen. Zeer netjes en modern.
Zeer fijn verblijf. Prettig contact met Verhuurders gehad. Alle ruimtes netjes aangetroffen en mooie ligging. Wij waren met vriendengroep en genoten van het huis, de tuin, de omgeving en de kamer met bar.
Top !! Alles netjes geregeld!!
Dit huis heeft gewoon alles om een supervakantie te hebben..binnen en buiten.Leeftijden van 68 (de grootouders)de kinderen die veertigers zijn en de kleinkinderen,17,16,14,10,4 jaar en 10 maanden ,allen zeer aangenaam verblijf gehad!
Wat een heerlijk huis. Wij waren met 2 gezinnen en oma van 80 jaar. Echt genoten van de ruimte. Heerlijke tuin en jacuzzi. De keuken is geweldig. Ook de kamers zijn heerlijk ruim en genoeg badkamers en wc’s. De speelkamer is echt super en heel groot. Zeer geschikt voor de (oudere) kinderen. Contact met Cindy was heel prettig. Ze is zelfs nog rijst komen brengen nadat een telefoon per ongeluk in de jacuzzi was gevallen. Echt perfect.
Wat een volledig huis. Alles erop en eraan. De ping Pong, tafeltennistafel en voetbaltafel zorgde voor vermaak. De jacuzzi voor de ontspanning. Woning was erg netjes. Er liggen spelletjes om te spelen, veel toiletten en genoeg badkamers. Erg schoon. De ligging is aan een rotonde maar dit gaf geen overlast. Uitzicht aan de achterkant is prachtig. Hou er rekening mee dat de achterkant van de tuin niet helemaal omheind is. Wij hadden een haak om de hond aan vast te zetten.
| Stil Absolute kalmte, woning gelegen op het platteland, te midden van de natuur, in een gehucht, in een doodlopende straat,... |
|
| Zeer beperkt De woning bevindt zich in een klein dorp. U hoort het geluid van het plattelandsleven, de kinderen die in de tuinen spelen... |
|
| Beperkt De woning bevindt zich in het centrum van een dorp, langs een gemeentelijke weg, zonder constant verkeer. U hoort de buren, de boerderijen in de buurt ... |
|
| Gemiddeld De woning ligt langs een veel gebruikte weg, met continu verkeer. |
|
| Hoog De woning ligt midden in de stad, langs een heel drukke weg, een rijksweg, in de buurt van een autosnelweg, aan een kruispunt, waar het verkeer ononderbroken is. |