Vakantiehuis in Marche-en-Famenne voor 8/9 personen in de Ardennen

Vakantiehuis in Marche-en-Famenne voor 8/9 personen in de Ardennen
Vakantiehuis in Marche-en-Famenne voor 8/9 personen in de Ardennen
Vakantiehuis in Marche-en-Famenne voor 8/9 personen in de Ardennen
Vakantiehuis in Marche-en-Famenne voor 8/9 personen in de Ardennen
Vakantiehuis in Marche-en-Famenne voor 8/9 personen in de Ardennen

8/9 Personen - 4 Kamers

(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)

Met zijn mooie binnenhuisinrichting en zijn kwaliteitsvolle uitrusting is dit vakantiehuisje het ideale optrekje voor 8/9 personen die de streek van de Belgische Ardennen willen ontdekken.

Je zal onmiddellijk betoverd zijn als je de heldere en prachtig ingerichte woonkamer van deze vakantiewoning ontdekt. De woonkamer bestaat uit een zithoek met open haard en comfortabele zetels, een perfect uitgeruste keukenhoek en een eetkamer in de mooie veranda. Op de eerste verdieping vind je 3 mooie en persoonlijk ingerichte slaapkamers en 2 badkamers. Op de 2de verdieping is er nog een 4de slaapkamer en een kleine zithoek om in alle rust een boek te lezen. Hier vind je bovendien een eenpersoonsbed. Daarnaast geniet je bij mooi weer van de tuin met terras. Vanuit het charmante tuinmeubilair op het terras heb je een prachtig uitzicht over de omgeving. Je beschikt tevens over een privéparking met plaats voor 2 wagens.

Een verblijf in de Ardennen, dat is een duik in de verbluffende natuur bestaande uit schitterende landschappen en grandioze plekken. Je geniet ervan door ontdekking te combineren met de spannende activiteiten van Wildtrails, waar je naar hartenlust kan kajakken, raften, klimmen of speleologie kan doen. Maar in de Ardennen valt er ook ondergronds heel wat mooie natuur te bewonderen, zoals je kan zien in de Grotten van Hotton of de Grotten van Lorette. Als je het liever wat kalmer aan doet en graag in open lucht vertoeft, dan kan je terecht bij Expnature voor geleide wandelingen met degustaties van streekproducten. Niet ver van het vakantiehuis worden er ook tochten met een paardenkoets voorgesteld. Ook een aangename manier om te genieten van deze mooie streek.

Om dichtbij de natuur terug naar de bron te gaan, boek nu je volgende vakantie in Marche-en-Famenne.

Met zijn mooie binnenhuisinrichting en zijn kwaliteitsvolle uitrusting is dit vakantiehuisje het ideale optrekje voor 8/9 personen die de streek van de Belgische Ardennen willen ontdekken.Je zal onmiddellijk betoverd zijn als je de heldere en prachtig ingerichte woonkamer van deze vakantiewoning ontdekt. De woonkamer bestaat uit een zithoek met open haard en comfortabele zetels, een perfect
...

Belangrijkste troeven

Toegankelijkheid

Honden niet toegelaten

Ideaal voor

Verblijf met baby

Vrijetijdsvoorzieningen

Open haard

Wifi

Slaapkamer(s) en badkamer(s)

2 badkamers

4 slaapkamers

Voorzieningen voor baby’s

1 babybed, 1 kinderstoel, 1 babybad

Buiten

Privétuin 

Tuinmeubilair

Barbecue

Parking en voorzieningen

Privéparking

Andere

Droogtrommel, Wasmachine

Zie de gedetailleerde samenstelling van het vakantiehuis

Bijzondere bepalingen

Deze vakantiewoning is voornamelijk bestemd om familiegroepen te ontvangen. Niet-familiale groepen kunnen toch aanvaard worden, mits akkoord van de eigenaar en een eventuele verhoging van de waarborg.
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen… is verboden.
Huisdieren verboden Verboden

Beschikbaarheid

Januari 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Februari 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Totaal

 391,00

Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs

€ 250,00

Voordelen Ardennes-Etape

Late check-out op zondag

Lokale klantendienst, 7 dagen per week

Indeling van het huis

Niveau 0

Hall

Zitkamer

Open haard, Flatscreen TV, DVD, Hifi

Eetkamer

Keuken

Elektrische kookplaat x 4, Oven, Magnetron (microgolf), Koelkast, Diepvriezer, Afwasmachine

Afzonderlijk toilet - x1

Niveau 1

Slaapkamer 1 - 2p

2p bed x 1

Slaapkamer 2 - 2p

2p bed x 1

Slaapkamer 3 - 2p

1p bed x 2

Badkamer

Badkuip, Wastafel x 2

Badkamer

Douche x 1

Berging

Wasmachine, Droogtrommel (droogkast), Wastafel x 1

Afzonderlijk toilet - x1

Niveau 2

Klein salon

1p bed x 1, TV

Slaapkamer 4 - 2p

1p bed x 2

Buiten

Privétuin

Omheind, Oppervlakte 100 m², <br />

Privéparking

Aantal parkeerplaatsen: 2

Praktische informatie

Bedlinnen zelf mee te nemen

Badhanddoeken zelf meebrengen

Ter plekke geen brandhout voorhanden

In de buurt

Bos

100 m

Rivier

15 km (Ourthe)

Restaurants

7 km (Markt)

Winkels

7 km (Markt)

Markt

7 km (Markt)

VVV Kantoor

7 km (Markt)

Mister Cash

7 km (Markt)

Bus

7 km (Markt)

21 Beoordelingen

Ons team selecteert vakantiehuizen in de Ardennen op basis van kwaliteit, comfort en ligging. De tevredenheidsenquêtes worden alleen ingevuld door vakantiegangers die in dit vakantiehuis verbleven.
Zie hier wat zij ervan vinden.

9.1

Zeer goed

H. Sylvie

NL

Groepsverblijf onder vrienden • Weekend november 2025

8.9

Gezellig netjes en was een superweekend! ?

Anoniem

NL

Groepsverblijf onder vrienden • Weekend november 2025

9.9

Het was een heel gezellig huis, heel comfortabel en met uitstekende hulp van de gastvrouw die net naast het vakantieverblijf woont!

E. Wolf

NL

Groepsverblijf onder vrienden • Week oktober 2025

9.9

Huis was perfect voor onze groep van 6 (1 koppel + 4 singles), zowel qua indeling als qua uitrusting. Gastvrouw was zeer vriendelijk en behulpzaam. Rustig gelegen. Enige minpuntje is dat er geen bakker, café e.d. in de buurt (wandelafstand) is.

S. Funda

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Weekend oktober 2025

9.6

Heel gezellig en zeer proper. Zeer aangenaam ontvangen door het koppel. Heel proper. Wij gaan zeker eens terug.

Anoniem

NL

Groepsverblijf onder vrienden • Lang Weekend september 2025

8.7

Aangenaam ontvangst, verblijf is groot genoeg voor een vriendengroep van 8 ...meer is moeilijk.

Anoniem

NL

Groepsverblijf onder vrienden • Weekend september 2025

9

…..

H. Joe

NL

Groepsverblijf onder vrienden • Weekend augustus 2025

9.6

Zeer net, groot en warme sfeer. Vanuit een slaapkamer was wel geluid te horen vanuit de huiskamer maar dit was goed te overzien. Erg vriendelijke eigenaar die ook hielp bij vragen die we hadden. Zeker aan te raden voor een grote groep zoals wij met 8 man.

K. Torre

NL

Groepsverblijf onder vrienden • Weekend augustus 2025

8.9

Wij verbleven een weekend in het huisje met 4 volw, en 4kinderen. Voor dit aantal mensen vonden wij het aan de kleinere kant. Voor de rest helemaal inorde!

V. Petra

NL

Gezinsverblijf met adolescenten • Weekend juni 2025

8.4

Het was voor ons een prima huis

Anoniem

NL

Gezinsverblijf met adolescenten • Weekend juni 2025

8.4

N. Muriel

FR

Gezinsverblijf met adolescenten • Weekend maart 2025

9

Très bon accueil et emplacement. Une belle balade de 7,9km démarre de la maison. Très propre mais le salon manque de confort pour se reposer et la pièce est un peu froide le matin et le soir vu la véranda. Le poêle est bienvenu

D. Quentin

FR

Groepsverblijf onder vrienden • Weekend maart 2025

9.4

Maison agréable, bien équipée et confortable. Excellent accueil de la part des propriétaires

Z. Mohamed

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Weekend januari 2025

8.2

Mooie woning met een mooi uitzicht. Genoten van de wandelingen.

C. Fabienne

NL

Gezinsverblijf met adolescenten • Weekend december 2024

8

een mooi vakantiehuis, alles is aanwezig alleen is het er koud kan moeilijk verwarmd worden, s morgens was het er 16 graden en dit is niet aangenaam

T. Juliette

FR

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Weekend oktober 2024

9.6

Notre séjour au sein de la maison de vacances s’est très bien déroulé et était parfait pour 8 personnes. Nous sommes allés en famille et c’était très convivial + de belles balades à faire autour ? On recommande à 100%!

D. Thea

NL

Gezinsverblijf met adolescenten • 2 weken augustus 2024

8.8

Het was een heel fijn huis op een prachtige plek

L. Ufuk

NL

Groepsverblijf onder vrienden • Weekend mei 2024

9.5

Super

Anoniem

NL

Groepsverblijf onder vrienden • Weekend mei 2024

8.9

Een prima huis in een mooie streek.

K. Kalle

DE

Groepsverblijf onder vrienden • Lang Weekend april 2024

9.5

Alles Bestens, gerne wieder ?

Anoniem

FR

Groepsverblijf onder vrienden • Weekend maart 2024

9.5

Excellent rapport qualité/prix

D. Bernie

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Weekend januari 2024

9

Mooi huisje in een sneeuwweekend. Prachtige omgeving. Winkels etc in Marche <10min rijden). Bij verwarmen met houtkachel was wel nodig (-10°C) maar ging wel.